Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor számít egy lány magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor számít egy lány magas igényűnek?

Figyelt kérdés

Gáz, ha ki mer jönni a konyhából? :D


Komolyra fordítva a szót... Ti egy komolyodó kapcsolatban mit élnétek meg magas igénynek? Baj, ha valaki vágyik mondjuk az sösszebújva alvásra, vagy arra, hogy néha elvigyék valahová, meglepjék?


Mit toleráltok egy lány esetében? Mi az a viselkedés, amit nem szerettek?


2016. máj. 3. 16:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem a férfi feladata a főzés? Ez olyan maradi gondolkodás, hogy csak a nő főzhet.

Szerencsére nem minden férfi gondolja így, mert vannak olyanok, akik a feladatuknak érzik szerencsére.

Pláne, hogy a szakácsok többsége férfi.

2016. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
6%
Én nem szeretem a megerőltető dolgokat, lehet, hogy a dugást se szeretném minden pózban, mert elfáradnék attól is. Nem szeretem a kimerítő dolgokat, én pihenni szeretek, szeretem, ha nem kell megmozdulnom, kapkodnom, szeretem, ha a kész ételt ehetem, szóval nincs nekem erőm ahhoz, hogy még főzzek is. Egyszer lehet megtanulok főzni mondjuk levest, de ráérek még ezzel. Nem szeretném megerőltetni magam, vigyázok az egészségemre, pl. a dugást is csak úgy szeretném, ha a nő lovagolna, mert szívrohamot kapnék misszionáriusban, szóval nem szeretem az izzasztó próbatételeket.
2016. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
aki nyomigatja a leszavazast erdekelne a velemenye
2016. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nyilván az számít magas igénynek, amit nem tudok teljesíteni. Ez alatt pedig nem az összebújva alvásra (ami k..va kényelmetlen amúgy) és a többi dologra gondolok.


Az exem viszont például magas igényű volt. Egyetemisták voltunk mindketten és be kellett segítenem a tandíjába, a rezsijébe és néha még az albérletébe is, én vásároltam a kaját és ezen felül még elvárta, hogy elmenjünk moziba, bulizni (ahol alkalmanként 3-4 ezer alatt nem úsztam meg), étterembe, stb...


Még a mostani mérnöki fizetésemből is necces lenne ezt finanszírozni, úgyhogy gondolhatod, hogy milyen nehéz volt egyetemistaként.

2016. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Brian O'Connor 91 az új ügyeletes főtroll :D I like it xDDD
2016. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Brian O'Connor 91

Ha a nő főz, és csinál minden házimunkát, ami megerőltető, akkor dolgoznia sem kell, mert eltartod? Ha nem, akkor te vagy a nagyigényű férfi.

A kérdésre válaszolva szerintem akkor magas igényű egy lány, ha lényegesen és tartósan többet vár el, mint amennyit ad. Pl. szerintem teljesen rendben van, ha drága ajándékokat vár el, akkor, ha ő is ad a párjának.

19/L

2016. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
3%
Hát a megerőltető dolgok, mint a főzés, szex ezek a nőkre várnak, én a szexet is úgy képzelem el, hogy elhelyezkedek kényelmesen az ágyon a nő meg lovagol, mert más pózok fárasztóak, ahol a férfi is csinál valamit, na meg ugye a dolgok neheze a nőkre vár, hát így alakult. Én örülök, hogy élek, sokszor csak pihizni szeretnék.
2016. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%
Brian O'Connor 91 válaszait nézve elgondolkodtam miért nincs olyan opció egy válasz jelentésénél, hogy: "Ez a válaszadó fogyatékos".... Vagy pl. egy kib*aszott nagy troll. Na mindegy, örök rejtély.
2016. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Aki igyekszik többet kapni, mint amennyit ad.


Őket hívom úgy: te drááága! ;)

2016. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
27%
Attól, hogy időnként viccelődök nem vagyok fogyatékos. A másik sokszor adok komoly válaszokat más kategóriákban, mert veletek ellentétben nem csak a párkapcsolati kategóriát, hanem más kategóriát is nyomon követek.
2016. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!