Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor számít egy lány magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor számít egy lány magas igényűnek?

Figyelt kérdés

Gáz, ha ki mer jönni a konyhából? :D


Komolyra fordítva a szót... Ti egy komolyodó kapcsolatban mit élnétek meg magas igénynek? Baj, ha valaki vágyik mondjuk az sösszebújva alvásra, vagy arra, hogy néha elvigyék valahová, meglepjék?


Mit toleráltok egy lány esetében? Mi az a viselkedés, amit nem szerettek?


2016. máj. 3. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Magas igényű, ha minden évben elvárja a tengerparti nyaralást és állandóan kell neki valami drága szar tablet, iphone, nerc bunda, meg ahogy anyám szokta mondani az Isten büdös k***a fa**a, vagy macska majom fa**a. :D
2016. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Az a gáz, ha nem megy be a konyhába és nem főz, akkor k***a nagy gáz lesz, mert éhes maradok.
2016. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Az a magasigényű, aki többre vágyik annál bármiben, amit az adott férfi adni hajlandó.
2016. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvárja az ajándékokat, éttermi vacsorákat, mindenféle flancolós programokat.

Alapjáraton nem értem miért sírnak az olyan pasik, akik ilyen csajt választanak.

Ki milyet szakít, olyat szagol! 23L

2016. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Brian O'Connor 91

Miért, te nem tudsz összedobni magadnak valami kaját? :D


Szerintem onnantól nagy igényű valaki, ha többet vár el a másiktól, mint amennyit ő tud adni. Pl egy gazdag nőtől szerintem teljesen jogos elvárás, hogy a pasi is jó anyagi körülmények között éljen, és járjanak el pl külföldre nyaralni. Viszont egy "csóró" nő ne várja el ugyanezt. Vagy egy olyan nő, aki diétázik és rendszeresen sportol, szerintem tök jogosan vágyik kigyúrt pasira, de ha elengedi magát, és nem tesz semmit az alakjáért, akkor nem tudom, miért lenne neki elvárás, hogy a pasi legyen kisportolt.

Szóval mindenki válogasson a saját kategóriájában, ne afölött, szvsz.

2016. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy tolerálni? Már miért kéne a lánynak ahhoz igazodni amit a férfi akar, szégyellni vagy visszafogni a vágyait azt lesve, hogy jaj vajon a férfi tolerálja-e?? Nem kéne ennyire megalázkodni.
2016. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6%
A nők feladata a főzés. Az oroszlánoknál is a nőstények mennek el vadászni. Tudok magamnak szalonnát készíteni, paradicsommal, hagymával, meg szalámit felbontani, ennyi.
2016. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%
akkor, ha nem tudnad teljesiteni a sajat elvarasaidat.
2016. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%
Egy férfitól nem lehet elvárni, hogy főzzön. A férfinak az a dolga, hogy pattogatott kukoricát egyen cola-val és nézze a Family Guyt, és, hogy a haverokkal sörözzön, mert a sörözés az férfi munka. A főzéshez, sütéshez ne kelljen már értenem. Viszont a sört feltudom bontani, mert ügyes vagyok.
2016. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2%
fárasztó dolog a főzés és én nem szeretem az izzasztó munkákat, ezért inkább várom a kész ételt, anyám mindig főz, amikor nem főz, akkor meg éhezni szoktam, ha valamiért nem főz, vagy előfordul, hogy erőt veszek magamon, és eszek szalámit, kiflivel és medve sajttal.
2016. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!