Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak elfogadóbbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak elfogadóbbak a hibákkal szembe?

Figyelt kérdés
Sokszor azt látom hogy egy férfi jobban el tudja fogadni a hibákat. Pl. Ha egy nő nem sportos hisztis határozatlan stb. Viszont aranyos kedves. Akkor egy pasi arra fog koncentrálni és nem a hibákat fogja nézni. Tehát lehet hisztis határozatlan stb. Viszont nem baj mert olyan kis kedves és megszereti. De ha egy férfinek van valami hibája akkor mindjárt arra koncentrál egy nő. Lehet bármilyen a pasi de ha pl határozatlan vagy nincs egzisztenciája stb, akkor egy nő máris mondja hogy nem ilyen férfi nem kell stb.
2016. ápr. 24. 06:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Hmm én nem ezt tapasztalom...
2016. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy csak itt és csak pasik hangoztatják, hogy egy átlagos nőnek minden ujjára akad valaki...még ide is ide kellett citálni valamelyik fiúcskának.


Na mindegy, kérdező én nagyon nem ezt látom. A baráti körömben már nem tudom hanyadjára mennek fejjel a falnak a pasik. Újra és újra összejönnek ugyanolyan típusú lányokkal aztán ugyanazokra a dolgokra panaszkodnak.

Már csak elnézően mosolygok mikor behozza a csajt a társaságba, hogy így szerelmes, úgy szerelmes én meg ránézek a csaj kezére és tudom, hogy pár hét múlva kezdődik a nem mosogat, nem főz de mégcsak nem is takarít rinya. És nem is értem, hogy mit várt. 2cm-es strasszköves műkörömmel nem is fog mosogatni ha nincs gép...

A másik kedvencem mikor megy a sírás, hogy megcsalta, aha, csak ha úgy jöttek össze, hogy a csaj vele csalta a párját, akkor mit várt? De persze nem értik amit mondok nekik. A csaj legyen csinos. Ez a legfőbb dolog. A legtöbb pasi bizony a csaj külsejéhez igazítja a sz@rnyelelési mércét. Egy átlagos csajnak messze nem tűrnek annyit mint egy csinosnak. Kivéve, ha érzelmek vannak. Ha szerelmes az illető átértékelődnek a dolgok. Ez oda-vissza működik. Ezen az oldalon sokan nyávognak a csajok kettős mércéjére vagy a felszinességre, de ez mindkét nemben ugyanúgy megvan.

2016. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem 12-es, a kettős mérce bizony elég jellegzetes női sajátosság.

De ezt már több tudományos kutatás is bizonyította, szóval ha akarod, nézz utána nyugodtan.


Érdekes, hogy a nők magukkal szemben soha az életben nem fogalmaznak meg ilyen egzakt elvárásokat.

Azt mondja, hogy hajt valami konkrét szintre(pl 55kg-os testsúly), mert jó pasit akar, aztán sikerül belőle egy 62kg-os végeredmény, de a pasi-igényszintjét sosem igazítja a valódi elért eredményéhez. Az a lista fix és sosem létezhet olyan belátás, hogy "hát mivel én csak 62kg-ig jutottam a fogyásban, már jó lesz az 170 magas férfi is az 180-as minimum helyet...".

Vagy te hallottál akár egyetlen hasonló eltévedt példáról is?

Hát erről van szó.


A nők a saját gyengeségeiket rendre kimagyarázzák. Még azokat a dolgokat is, amiket látványosan megkövetelnek a férfitól, de nekik soha nem sikerülhet ugyanaz, mert ilyen átváltanak böszme feministából böszme patriarchává és fennhangon nyomatják, hogy hát a férfinek kell, kötelessége az ilyesmit elérni(pl. fizetés, végzettség, népszerűség, jó szex, egzisztencia, kezdeményezés...).

Ráadásul úgy van megkövetelve az iylesmi, hogy az még látszólag sem menjen a férfi nőre fordítható idejének a rovására, érted: légy izmos, de ne gyúrj naponta. Legyen magas fizetésed, de ne dolgozz túl sokat. Legyél szuper jó az ágyban, de ne dugjál sok nővel. Legyél népszerű a nők körében, de soha ne engedj a kísértésnek, hanem csak vele, az átlag szürke nővel akarj mindent. Legyél fess, fitt, álljon rajtad úgy a ruha, akár egy katonán a zubbony, de ne piperészkedj, ne shoppingolj, csak úgy magától menjen ez...


Számomra az egyik legtaszítóbb dolog a sok közül a 21. századi magyar nőben, a folyamatos önfelmentési hajlam.

2016. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amúgy van még sok hasonló női igény, ami ellentmond a természetnek vagy akár saját magának.

A férfi legyen tesztoszteronnal átitatott, vagány, mély hangú, konfliktusokba beleálló, harcos,stb.

De a nőt sose üsse meg, akarjon gyereket patyulgatni, legyen házias, főzőcskézős,stb.

Még a borosta is legyen mindig 2 napos rajta, mert az még pont szexi, de még nem olyan igénytelen.

Legyen magasabb a nőnél ÉS magasabb 180-nál is, mert hát miért ne, hisz kívánságműsor és van még műsoridő is...


ÉS akkor most tedd a szívedre a kezde és válaszolj erre: Ha egy random nőt megkérdezel, hogy a fentiek közül miről mondana le adott esetben, mit fog válaszolni?

Azt, hogy semmiről. Meg is magyarázza: Ezek "alap" dolgok. Soha nem voltak azok, de a nő önfelmentése zsigerből jön és nagyon jól bevált módszere van: relativizálás. Simán csak alap kategóriába kell átsorolni, amit szeretne, és akkor az elvárása már egyáltalán nem is kirívó, az csak a "normális" igényszint.


Elmondom, hogy ez mivel analóg.

Ha én azt mondom, hogy egy nőnél alap, hogy olyan teste legyen, mint Irina Shayknek, de 2 gyerek utá is hozza csak szépen fel magát erre a szintre, mert ilyen egy igazi nő. Sőt minden nap meleg vacsorával várjon otthon és szeretek változatosan étkezni, szóval ne csak finomat és egészségeset főzzön, hanem változatosan is.

Na, így már érdemes volna megnősülni és családban élni.


Ugye milyen kellemes?

Simán menne neked is, nemde?

2016. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!