Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezelitek a szinglisége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek a szingliségeteket célzó megjegyzéseket?

Figyelt kérdés
Na van-e már valaki, miért nincs, ideje lenne már, az értelme a gyerek, aki egyedül marad az irigy lesz és gonosz, legyél már rajta a témán, stb. stb. Biztos ismerős, akinek ismerős. Nem hobbiból, örömömben vagyok szingli, szeretnék egy társat és magamat is épp elégszer tudom belelovalni az önsajnálatba, miért kell erre a környezetemnek még emlékeztetnie is? Most ettől mit várnak? Könnyen beszél az, akinek kapcsolata, családja van.
2016. ápr. 17. 00:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok válaszát törölték gondolom egy idő után tiltották is. Egy csomó mestermű odaveszett :D Volt olyan kommentje amint sírtam a röhögéstől szabályosan könnyezett a szemem remélem hallunk még felőle.
2016. ápr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 schamuelson ***** válasza:

Ne felejtsétek el Turcsy remek humorát sem, bár inkább az öniróniára volt hajlamos. Szerintem valami álruhás békakirály lehet. Én azt is el tudom képzelni, hogy az általa hozott karakteren keresztül akart görbe tükröt tartani "ocsmány-alacsonynak" és társainak. Engem annyira megfogott a stílusa, hogy egyszer-kétszer még komoly segítő szándékkal is írtam hozzászólást felé címezve.

(Kicsit unalmas nélküle.)

2016. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
Turcsy remek ember volt. A GyK-s közösség saját oposszumának tekinti. ✞
2016. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ ki kérdezi,vagy mondja ezeket.De alapvetően szarul, és nem is szeretek róla beszélni.

De mióta megmondtam nekik,hogy nekem nem lesz soha barátnőm,azóta lenyugodtak kicsit végre.


24/F

2016. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15-ös

Te meleg szingli vagy?

Van egyáltalán ilyen kategória vagy a szingliség esetén visszaheterultok...?

2016. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
60%-os örülök, hogy egész nap itt esz a fene és szétunatkozod magad, de offoltál és egy darab hasznos választ nem adtál. Ha ennyire izgat a téma, tegyél fel kérdést és várd ott válaszokat.
2016. ápr. 17. 10:27
 18/21 anonim ***** válasza:

:)

Bocsánat, hétvége van.

Amúgy én adtam az első választ, hogy eljön majd a te időd is. Addig ez legyen a te hivatalos válaszod is. Ne magyarázkodj soha, csak mondd, hogy az igazira vársz és kész.

2016. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én általában adtam rá egy gonosz választ, pl "akar a fene pasit, ha van vibrátor" vagy "mióta rájöttem, hogy leszbikus vagyok, nehezebb párt találni" (amúgy nem vagyok), vagy megmondtam, hogy most nem akarok kapcsolatot/nincs rá időm. Egyszer még azt is mondtam, hogy nem találok olyan pasit, aki hajlandó lenne velem kecskét áldozni, mert a rokonság nagy része templomba járó. :D Soha nem volt több kérdés. Azért bánt téged, mert vágysz egy társra, mármint persze, mindenki vágyik, csakhogy nem mindenki erre vágyik a legjobban. Engem sose érdekelt különösebben, ha szingli voltam, azt vallom, hogy először egyedül kell tudni boldognak lenni, aztán majd találkozok valakivel, akivel együtt is boldogok leszünk. Sorban valósítgattam meg az álmaimat, a hobbijaimnak éltem, fejlesztettem magam, nem bánkódtam a magányon. Így a beszólogatások se vágtak mellbe, de az tény, hogy egy idő után meguntam, hogy a magánéletemben turkálnak.

Viszont most, hogy van párom, rosszabb, mert mindenki olyanokat kérdez, hogy vele képzelem-e el a jövőmet, meg mikor házasodunk/jön a gyerek, és állatira zavar, hogy nem képes senki megérteni, hogy nem akarok gyereket, és amíg a párom nem tudja, mit kezd majd az életével egyetem után, addig én se tudok tervezni vele.

2016. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én megmondom h azér van így mer nekem nem kell.

Tudom h nem ez az átlag de nálam tényleg így van.

Egyszerűen nem hiányzik az életembe plusz elfoglaltság.

Meg ha lenne egy b nőm úgy is csak gond lenne h soha nem megyünk sehová, nem törődsz velem....


Mer miért is ?

Bennem van annyi udvariasság h én nem kényszerítek rá senkit arra h velem éljen.

Akkor meg más tartsa tiszteletben azt h nekem nem kell kapcsolat.

És ennek semmi köze külsőhöz meg anyagiakhoz meg mit tom én még mi van. Mások elmondása szerint kimondottan jól nézek ki. De akkor sem kell. Egyébként meg inkább a személyiség számít az meg nálam borzalmas.

Imádom tárgyként kezelni az embereket, nem gondolnám h ezt bárki élvezné.


Igen tudom egyedül fogok meghalni... stb

Ha ez zavarna 27 évesen valszeg nem lennék egyedül.

A propaganda szövegeket meg már lesz@rom h biztos majd te is találsz egy csoda nőt....

Ilyen srácnak mér nincs barátnője ?

Meleg vagy ? .....

Én már rég eljutottam oda h nem érdekel mások véleménye. És ettől nem érzem magam szerencsétlennek.

Nem ettől függ h sikeres leszel v nem.

És így is van bőven mit csinálnom.

2016. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!