Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan nehéz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nehéz lenne társat találni egy csinos jó nőnek?

Figyelt kérdés

Nem egy csinos nőtől hallottam már hogy nekik is épp ugyanolyan nehéz társat találnia, mint bárki másnak, sőőt...

Ugyanis őket általában a külsejük miatt veszik észre a pasik és a felszínesebb emberek mennek oda hozzájuk, akik bensőre nem a legjobban (bunkók, nem sok érzelem van bennük, karrier, pénz, szex a cél stb)

Én átlagos pasi vagyok és soha nem mernék ilyen nőknél próbálkozni, ez mondjuk igaz.....


2016. márc. 29. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Akár hiszed, akár nem, nekik is ugyan annyira nehéz/könnyű mint bárki másnak. Úgy tűnik, hogy nagyobb rájuk a kereslet, ők válogathatnak, de ez olyan, mint egy kupac tehénlepényben keresni a gyöngyöt. Nekik más szempontból nem egyszerű, de hidd el, nekik sem az.
2016. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
2016. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. Igen ezen kérdés alapján tettem fel ezt a kérdést, ezen baromira elgondolkodtam......... Erre őszintén szólva nem gondolkoztam még
2016. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Igaz lehet az a része, hogy a sok felszínes szexre hajtó pasi hamar betámadja őket, de még így is sokkal könnyebb nekik, mint a férfiaknak. Csak ki kell selejtezni az embereket. Igazából az ujjukat sem kell megmozdítani ahhoz, hogy legyenek jelentkezők, mert akkor is keresik őt ha bunkó, flegma, kétszínű.

Én sem próbálnék megismerni egy ilyen nőt, mert valahogy nem tesznek semmit azért hogy szimpatikusnak tűnjenek, és megakarjam ismerni őket.

Az hogy odadobnak egy szót válaszként, oszt örüljek, hogy reagált egyáltalán valamit... Nekem nagyon kevés.

2016. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz én még fiatal vagyok 21 évesen de ebben látok valamit. Sokan csinosnak és szépnek gondolnak és nem tudom biztosra, hogy emiatt van-e de csak a nagyon átlag alattiak próbálkoznak nálam és így tényleg nem egyszerű.
2016. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
hát ha te elhiszed ezt a hazugságot akkor a te bajod! még a legrondább csajoknak is van pasijuk
2016. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
egy jó pasiak sem könnyű normális párt találni. szexre bárkit talál (a jó nő pláne), de a párkapcsolat már más kérdés.
2016. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" hát ha te elhiszed ezt a hazugságot akkor a te bajod! még a legrondább csajoknak is van pasijuk"


Ezek szerint már csak szabad férfiak vannak?

2016. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!