Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mérnököknek miért van leggyakr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérnököknek miért van leggyakrabban átlagosnál gyengébb nőjük, már ha találnak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Környezetemben csak ezt látom, pedig elvben minden nő álma: gyakorlatias, sokoldalú, férfias, van pénze, jó karrier áll előtte, leggyakrabban családcentrikus.

2016. márc. 27. 16:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%

Barátnőm együtt van egy mérnök gyerekkel..

Nem áltslánosítás, csak a kérdésre válaszolok:


Egy igazi taho, mindenbe beleokoskodo, utolso taho ember, aki ket kezet osszetehetne hogy egy olyan no mint a baratnom elviseli meg egyaltalan...


Nem tudom mi neked ez a kategorizálás, hogy átlagos meg átlagosnál gyengbb nő, őt konkrétan személyesen ismerem, de akiket csak látásbol ismerek és tudom hogy márnök vagy épp annak tanul, is elég fikamatyi gyerek...


Visszatérve a barátnőm pasijára..

Egy smucig, munkamániás -amivel NEM KERES JÓL, pedig a szakmájában helyezkedett el... Egy darab csokit sajnál a nőjétől, az hogy elmenjenek bárhová? pffffff sose...

Analizálgat mindent, olyanba is beleugat amihez nem ért egy szót se, beosztja mások pénzét és idejét, még neki áll feljebb ha leállsz vele vitatkozni....


Szóval ő csak egy ember akit ismerek, de nem értem ezt a nagy prestige kérdést a szakmáknál orvos mérnök ügyvéd akiket ismerek mind tahó f.asz akik messze állnak a nagymenőségtől a szakmájukban......

Meg ezt a kategorizálást, átlagos csja meg átlag alatti??? HA ENNYIRE TARTJÁTOK MAGATOKAT DRÁGA AGYON ISKOLÁZOTT EMBEREK, AKKOR ELKÉNE GONDOLKOZNI AZ EMBERI ÉRTÉKEKEN, HOGY TALÁN NEM A KÜLSŐSÉGEKEN KÉNE MÚLNIA MINDENNEK!

2016. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Az átlagosnál gyengébb nő alatt mit értesz? Mije gyengébb? Az agykapacitása? Teherbírása? Motorfordulatszáma?


Mégis milyen paraméter méréséről beszélsz?


Jó persze, értem én. Nem is várom már el, hogy normálisan kifejtse valaki a gondolatait. A mai világban az már nem megy az embereknek. Pár szóból kell kitalálni mi a francot akart mondani valaki valójában... És próbáljak nem kiakadni azon, hogy miért nem volt képes azt mondani amit akart...


A kérdésedre a válasz: Feltételezem a külsőségekre értetted. Én is mérnöknek tanulok, és nem külsőségekben mérem a nőket. Nem pontozom és nem a "fullos" csajokra hajtok. Mivel mérnöknek tanulok, elég sokat elmélkedtem ezen és volt bátorságom, hogy megkérdőjelezzek jó pár olyan állítást, amit a pasik többsége magától értetődőnek vesz. Ahhoz is volt merszem, hogy máshogy gondolkodjak.


Azok a csajok, akiket te fullosnak tartasz, általában belül sivárak. De még ha elit egyetemekre is járnak és külsőségekben a topon vannak, hiába tűnnek műveltnek, még akkor is vannak olyan kifogásolható belső tulajdonságaik, amik miatt én sivárnak látom őket belül. Baromira nem szimpi egy olyan csaj, akin látszik hogy mennyire nagyon el van foglalva a külsejével, bejutott valami rangosabb szakra. Közben el van szállva magától és sorra veszi a pasikat.


Én gyengének tartom azokat a csajokat, akiknek nincs személyiségük vagy ami van, az nagyon sivár. A legtöbb fullos nőnek számomra nem igazán van olyan személyisége, amit értékelni tudnék. Továbbá nekem az sem szimpi, amikor látszik egy csajon, hogy nagyon tetszeni akar a pasiknak.


Nem mindenki arra hajt, hogy olyan csaja legyen, amit a társadalom elismer. Nem mindenki keres magának úgy barátnőt, mint egyesek az autót vagy drága karórát, hogy státusszimbólumként mutogassák. Van akinek olyan barátnő kell, akire társként tud tekinteni. Lehet egy régebbi barátságból fakad a vonzalom. Vagy a lány aranyos, rendes, művelt. Lehet van a személyiségében valami elragadó. És ettől az adott barátja gyönyörűnek látja. Lehet a srác számára az a nő a világ legszebb nője. Vagy ha nem is elvakultan gondolkodik, de lehet tudja magáról, hogy neki az a nő kell és mással nem lenne boldog.

Nekem tetszett már olyan lány, akire azt mondaná más, hogy átlagos külsőre, én meg nagyon szépnek láttam.


Nem mindenki tekint úgy a nőjére, mintha egy autó lenne: "Ha feljebb léptem egy szintet, lecserélem az autómat/nőmet egy olyanra, amit mások jobban elismernek" <- elég felszínes jellemre utal


Ettől még mérnökök között is vannak felszínes emberek. Igen, az orvosok, ügyvédek, stb-k között is vannak. Nem tudom megítélni milyen arányban és szakmánként is eltérhet ez az arány.

2016. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#22: messze nem a "fullos" nőket keresem/várom ismerősök oldalán, de olyan lepukkanntak vannak helyette, akiért máshol az ugyan ilyen szintű férfiak a fülük botját sem mozgatják.

Ha többségében átlagosak lennének, nem szolnék egy szót sem, de cserébe messze átlag alatti a nagyrészük.

2016. máj. 3. 15:20
 24/25 anonim ***** válasza:
Gondolom az is közrejátszhat, hogy a legtöbb szakon, ahol mérnökök tanulnak, alig van lány, és ha nem egy eljárós alkat az illető, akkor nemigen van választék.
2016. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem, de nem mindenkinél. A mérnökök közt sokszor előfordulnak elvontabb, gondolkodó emberek, akik egyszerűen öltözködnek és így is élnek, átlagos, vagy kicsit az alatti arccal rendelkeznek. Az ilyenek nem kezdeményezők, és keveset is vannak nők között, na meg nem ez a férfiideál. Természetes van sok ellenpélda is, de az arányok el vannak tolódva valamennyire.
2016. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!