Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mérnököknek miért van leggyakr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérnököknek miért van leggyakrabban átlagosnál gyengébb nőjük, már ha találnak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Környezetemben csak ezt látom, pedig elvben minden nő álma: gyakorlatias, sokoldalú, férfias, van pénze, jó karrier áll előtte, leggyakrabban családcentrikus.

2016. márc. 27. 16:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%

nálunk leendő mérnök-leendő orvos párosítás van (még mindketten tanulunk) és nagyon jó csaj barátnői vannak a barátom évfolyamtársainak :D

szerintem csak pont ilyen példák vannak a környezetedben, egyébként ugyanolyan a szórás..

2016. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
32%

AMit már írtak,nagyon sok mérnök,most IT-s kollégáimat mondom(én is programozó vagyok),kb olyan férfiasak mint egy zsák cement a WC-ben,vagy dagadt,igénytelenek,vagy nyikhajok,akiktől a nő max egy hányingert érez nem nedvesedést,frusztráltak,alacsony EQ,szürke egerek,jah és a lényeg semmi stílusuk sincsen nem sportolnak,hajukat hagyjuk a ruhájuk meg 2-szer akkora nagyapám bolyhos pulóver,fújjjjjj.

Őszintén melyik nő akarna egy ilyen semmilyen palit.


Én pont az ellenkezője vagyok,heti 4 edzés,szolárium,a legjobb minőségi ruhákat hordom,hajam belőve,diétázok,csinos kisportolt izmos alakom van,konkrétan szebbnél szebb nőim voltak,most is egy full bombaalakú,hosszú hajú,igazi nőies barátnőm van aki mindamellett,hogy stílusos,jó csaj,kedves,okos is,az ágyban meg egy igazi k.....,amilyennek egy nőnek lennie kell.


Ezért van átlag alacsonyabb,mert nincsen választási lehetőségük,van pénze és felveszi a kinőtt undorító pólót,pulóvert és vesz egy Peugeut 206-st,gondolom wellnessezés kimerült Balatonon egy faházba,nem tudnak élni.

De ugyanakkor vagyunk páran akik nagyon adunk magunkra na nekünk akkor van barátnőnk 9-10/10-es amikor csak akarjuk.

2016. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én a 20-23 éves egyetemi ismerősi körömben (kb. 200 fő, villamosmérnök, gépész, informatikus, mechás de nem az otthonülő típus) azt tapasztaltam, hogy akinek van barátnője az még gimiből hozta, de ők sem a top csajok, sőt, inkább elhanyagoltak (ennek ellenére persze aranyosak, de most maradjunk kizárólag a kinézetnél).Akinek konkrétan 9+-os csaja van az 5 ember, a felének pedig semmilyen, annak ellenére, hogy próbálkoznak, és bizony az igényeik sem nagyok.
2016. márc. 31. 10:11
 14/25 anonim ***** válasza:
10%

Pontosan kérdező,hát nézd meg az átlag IT-sokat,minden igényes szexy ennyit mond Blöeeeeeh,fújjjj,hozzám ne merjen szólni kb. ilyen szinten.

Rólam amikor mondom programozó vagyok,nem hiszik el,nem lehet azt mondják, ,,túl jó pasi vagyok ahhoz"-nem én mondom hanem ők,amikor meglátják a kisportolt testem plusz milyen ruhákat viselek,készek tőle.

2016. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
,,minden igényes szexy nő" akart lenni.
2016. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Fonokom mernok. Felese biologus (laborban dolgozik). Van ket szep lanyuk. A felesege nagyon aranyos no, es szep is (fokepp ket gyermek utan). A szomszedomnak is szep felesege van (szinten ket gyermeke van), varoshazan dolgozik jo pozicioban.

Persze vannak kivetelek :)

2016. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. De egy magára adó, jól kinéző, intelligens mérnök párt én is bevállalnék csak sajnos hiába nézek ki jól és hiába vagyok okos nem találok megfelelőt. 21/L
2016. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 pörölycápa ***** válasza:
Az is lehet ám, hogy a mérnököknek van annyi eszük, hogy nem csupán külső alapján választanak párt, hisz őket nem csak a külsőségek érdeklik. És tök jól elvannak egy kedves, aranyos, okos 5/10-es nővel, aki tényleg szereti őket, nem is kell nekik egy hiú, beképzelt 10/10-es nő, aki számára a külső fontosabb, minthogy kinek milyen a személyisége.
2016. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%

Bátyám mérnök, szerintem elég jó barátnői szoktak lenni. Már amikor veszi rá a fáradtságot hogy a kapcsolatukat hivatalossá Tegye és ne csak úgy dugja a nőket.

Jól néz ki, edzeni jár, igényes, de férfias, jó a személyisége. Felelősségteljes, tud kedves és törődő is lenni. (mint húga tapasztalom)

Ismerem pár mérnök haverját is, én a legtöbbet olyan srácnál látom akivel megérné összejönni, és van is mindig nőjük.

Szóval sok viszonyítási alapom nincs, de kivételek akadnak.

2016. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha nektek az a gyengébb nő, aki nem olyan csinos, viszont odaadóan szeret, otthont teremt és figyelmes, akkor szerezzetek 10/10 buta libát, aki egy ideig szép, fizetheted a dolgait, utána meg kidobod és jöhet a következő ugyanilyen. Biztos boldogok lesztek vele otthon kettesben, mikor már elmentek a haverok és nincs kinek mutogatni :)
2016. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!