Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mérnököknek miért van leggyakr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérnököknek miért van leggyakrabban átlagosnál gyengébb nőjük, már ha találnak egyáltalán?

Figyelt kérdés
Környezetemben csak ezt látom, pedig elvben minden nő álma: gyakorlatias, sokoldalú, férfias, van pénze, jó karrier áll előtte, leggyakrabban családcentrikus.

2016. márc. 27. 16:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagyok benne biztos, hogy jól értem a kérdést.

Egyébként több mérnököt is ismerek, akinek orvos barátnője van.

2016. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Én nem tapasztalok ilyet.
2016. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem tapasztaltam még ilyet, de nem lehet, hogy a mérnökök nem érik be egy butuska, de csinos nővel és hozzájuk hasonló szintű intelligenciájú és érzelmi szintű nővel értik meg egymást? És mivel ezekből kevesebb akad, ezért inkább a belsőt nézik, mint a külsőt. Ez csak tipp :)
2016. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%
Nem hinném,hogy lenne ilyen összefüggés. Amúgy meg a mérnök az egy elég tág fogalom, én a haverjaim között főleg mezőgazdasági- meg vegyészmérnököket ismerek, közülük szinte mindenek jó csaja van.
2016. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

Mivel magam is mérnök vagyok, ismerek egy pár mérnököt. A kérdés oka az, hogy a mérnöki diplomához (mint semmi máshoz) nem jár automatikusan életrevalóság. Sok mérnök kocka, antiszociális, eléggé lúzer. Sok esetben leállnak az első vagy második csajjal, akivel az életükben összejönnek.


Azok, akikre tényleg igaz, amit írsz: "gyakorlatias, sokoldalú, férfias, van pénze, jó karrier áll előtte" és e mellé megvan a férfiasság és dominancia, azoknak viszont olyan nőjük van, h mind a 10 ujjadat megnyalnád. Véletlenek nincsenek.

2016. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván jó lenne tisztázni, milyen mérnökre gondolsz. Például az informatikai pályát (programtervező) sok olyan megkeseredett nyikhaj kocka srác választja, aki valamilyen elfojtott érzelmet (nőkkel kapcsolatos vagy egyéb sérelmek) próbál kompenzálni, de sokszor felnőttként sem lesz kiegyensúlyozott, csak egy meg nem értett, elveszett zseni (mielőtt elkezdődne a lepontozás, csak jelzem, hogy ez tapasztalat részemről). Közülük van olyan, aki később a pénzével valamelyest tud kompenzálni, vagy alapból helyes és nincs problémája a csajoknál, de magamat is beleértve a legtöbb nem ilyen. Viszont rengeteg olyan gépész -és vegyészmérnök ismerősöm van, akinek már az egyetemi évei alatt is 10/10-es csaja volt és sosem volt problémája, mert mindegyik egytől-egyik férfias és vonzó a nők szemében.
2016. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Nagyjából mindent leírtak az előttem szólók. Szerintem nincs összefüggés, én is mérnök vagyok, a legtöbb mérnök ismerősömnek nagyon szép barátnője van, persze akadnak olyanok is akiknek kevésbé szépek a női ez inkább emberi ízlés kérdése. Én személy szerint csak szép lányokkal voltam eddig (nem elfogultság, hanem visszaigazolások alapján). Érdekes módon abban is látok igazságot, hogy az orvos csajok valamiért harapnak a mérnökökre, a baráti körömben is van ilyen és nekem is sok női orvos ismerősöm van, voltak akivel kapcsolat is kialakult. És a #3-as válaszoló is okosat írt. :)
2016. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
38%

Ja, én is észrevettem, hogy egy átlag mérnöknek (akinek általában szintén nem túl nagy, - max level 7 az erőnléte) nem igényelnek level 5 fölötti párt.

Szerintem nincs ezzel semmi baj; ki mondja, hogy átlagnál gyengébb nővel nem lehet boldogan élni? A gyakorlatias embereknek amúgy sincs szüksége kimagasló fizikai erőre...

2016. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Mondjuk én nem találtam még párt, és a karrier terén sem annyira fényesek a kilátásaim; a pénzen pedig csak kaccantani tudtam.


Egy eléggé általánosító kérdést tettél fel.

2016. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
Lepontozó trollok.
2016. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!