Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én tartom szánalmasnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom szánalmasnak a pasikat amikor?

Figyelt kérdés
Amikor kvázi érett férfiként harmincasok, negyvenesek 20 év körüli kislányok után futnak nem pedig a korban velük egyezőkkel ismerkednek?
2016. márc. 24. 14:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ja és pl a páromat is meglehet nézni. Sok huszonéves messze van tőle...
2016. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki azzal ismerkedik akivel akar ,kor nem stb nélkül.

Ha pl egy 18-as csajnak jó egy 35 éves pasi ok.

Ha egy 20 éves pasinak jó egy 40 éves csaj ok....stb

Ha valaki meleg v leszbikus és 20+ különösség van engem az sem zavar.


Az meg h te szánalmasnak tartod hát legyen meg az örömöd. Tudod milyen a vélemény mindenikek van....

2016. márc. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is nagyon undorító. Ciki, gáz. Hánynom kell tőle. Nagyon nem ritka amúgy.
2016. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Ha egy 20 éves pasinak jó egy 40 éves csaj ok"


Ilyen badarságot ne mondjál. Egy 40-es érett nő, nem fog egy 20 éves "kisfiúval" járni.

2016. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"Ilyen badarságot ne mondjál. Egy 40-es érett nő, nem fog egy 20 éves "kisfiúval" járni."


Dehogynem, ott van pl. Polyák Lilla és legújabb lovagja, de a környezetemben is tudok ilyenről.Igaz, tart ameddig tart, ded a hasonló korúak kapcsolata se örök életű.

2016. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Csak te meg a hozád hasonló szűk látáskörű emberek!!
2016. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!