Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én tartom szánalmasnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom szánalmasnak a pasikat amikor?

Figyelt kérdés
Amikor kvázi érett férfiként harmincasok, negyvenesek 20 év körüli kislányok után futnak nem pedig a korban velük egyezőkkel ismerkednek?
2016. márc. 24. 14:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
45%
Ja és az apádat keresed. Az a nő, aki 20 évvel idősebb pasival van, az a pót apukáját keresi. Valószínüleg elváltak a szüleid, és hiányzott az életedben az apád.
2016. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Hát az biztos, hogy minimálbéres pasival nem enné a zsíroskenyeret albérletben.

Érdekes mód ha ilyen nőkkel beszélgettem, ahol ekkora a korkülönbség ott egy idő után mindig előjött a pénz, mint motiváló tényező még ha csak annyiban hogy van saját háza, kocsija a pasinak.

2016. márc. 24. 18:01
 23/36 anonim ***** válasza:

20-as válaszoló, sajnállak hogy így kell írnod úgy hogy nem ismersz és a kapcsolatunkat, anyagi helyzetet stb. sem ismered. Sőt.. igazából semmit nem tudsz, de te okosan megmondtad hogy szánalmas vagyok. Elnézést, nem tudom magamra venni.

Remélem egyszer neked is lesz olyan boldog párkapcsolatod mint nekem.

2016. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem tudjátok elfogadni hogy van aki nem a pénztárcát nézi. De nem hibáztatok senkit, a többség valóban ilyen. Ahol ennyi a korkülönbség. De én nem.

Vicces, mert a hétvégén zsíros kenyeret ettünk hagymával.

Én is dolgozok, albérletben vagyunk, céges az autó.(Nem mintha ez bárkire tartozna, csak hát ha már ti tudjátok hogy hol lakok, nem minimálbéres meg hasonlók.) Ámbár valódi a szerelem, őszinte a kapcsolat. Akármennyire is nehéz elhinni. De ahogy a ti véleményétek és sajátos elképzeléseitek sem fog változni, úgy változatlanul én sem a pénzre fogok menni, úgy ahogy az elmúlt 4 évben se tettem.

2016. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Én elhiszem neked. Tényleg. Csak tényleg különleges ha így van, mert mondom a nők többsége tényleg csak azért keres idősebb pasit, mert ott már csak bele kell ülni a megteremtett lakásba házba kocsiba.
2016. márc. 24. 18:17
 26/36 anonim ***** válasza:

Mondtam is, hogy tudom hogy a nők többsége egy ilyen kapcsolatban mit akar. És hogy ezért keres idősebb férfit. Én meg nem kerestem az idősebb férfit, hanem a férfi akitől első látásra eldobtam az agyam, kiderült idősebb 20 évvel.

Annak pedig külön örülök hogy elhiszed hogy még is lehet ilyen és a végére egy normális hangvételű eszmefuttatás lett belőle.

Mindig is utáltam az általánosítást. Egyik részről felháborodom és dühös leszek hogy engem ne vegyenek egy kalap alá a Palácsik Tímeákkal, viszont meg kellett szokjam hogy ezeket olvasom, ugyanis a 20 év az 20 év ezt én is tudom jól. És még a 20-as válaszolóra sem vagyok mérges és nem fogom köpködni, mert az ő véleményét a Palácsik Tímea félek formálták ilyenné.

2016. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Viszont ha a 20 körüli csajok mind a 40 körüliekre buknak, akkor mi lesz a 20-as srácokkal?
2016. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
65%

Én 24vagyok,a párom 38. Kiválló a kapcsolatunk,sokmindenben eggyezünk. Albérletbe lakunk és a kocsi az enyém. Egyformán jól keresünk. Számomra tökéletes férfi. Fiatalos,udvarias,érett és sex terén is jó.

Érdekes modon a szüleim nem váltak el,jó a példa elöttem. Apámmal is jó a kapcsolatom.

Még egy korombeli vagy huszonéves nem fogott meg ígazán. A legtöbjük komoly kapcsolatra nem igazán való/v nem vágyik. Ráakaszkodnak az emberre,nem hagynak teret...meg még sorolhatnám. Ez az én véleményem. Persze nem mindenki ilyen. Vannak idössebb pasikban is olyanok aki pl agyi szinten olyanok mint egy 15éves.

Nekem a minimum 10év,persze ismerkedtem huszonévesekkel is,de ők nem fogtak meg.

Nem kell általánosítani és az izlése miatt lenézni mást.

Ha Te így gondolod akkor keresgélj a korodbelieknél. Mindenki magánügye.

N24

2016. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Én azt tartom szánalmasnak, hogy nagy szájjal osztják az észt, 25 felett már leírják a nőket, 30 felett meg már konkrétan temetik őket miközben a legtöbbjük az égvilágon semmit sem tett le az asztalra kinézetileg vagy pénzügyileg. Mert azt még talán megérteném, hogy egy jóképű, gazdag pasi válogat. Ha nekik így jó... De ez... A minap is elmentem két férfi mellett akik nagyban tárgyalták, hogy a fiatalok jók, mert azok szépek (aztán hozzátette nagyképűen az egyik, hogy az se mind azért...), miközben ők ott álltak foltos polóban, mackónadrágban, kiélt, ronda borostás p*fával... A volt osztálytársaim között is azt vettem észre, hogy inkább a rosszabbul tanuló, butácskább lányok jöttek össze ronda idősebb pasikkal...
2016. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
28as vagyok. Lehet nem nekem céloztad,de én pl se ronda nem vagyok és mégcsak rossz tanuló se voltam.
2016. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!