Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én tartom szánalmasnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom szánalmasnak a pasikat amikor?

Figyelt kérdés
Amikor kvázi érett férfiként harmincasok, negyvenesek 20 év körüli kislányok után futnak nem pedig a korban velük egyezőkkel ismerkednek?
2016. márc. 24. 14:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
70%
Ez olyan mintha szánalmasnak tartanád azokat az embereket, akik parizer helyett pick szalámit tesznek a szendvicsükbe. Ha valaki megteheti ,hogy válogasson, az ésszerűen mindenből a legjobbat fogja választani.
2016. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Kilences na erről beszélek, hogy ez pasiknál csak ilyen futás az elmúlt fiatalságuk után pánikolás a nőknél meg anyagi érdekből van. Ezért se működhet normálisan egy ilyen kapcsolat. Nem véletlenül az a normális mikor egyidősek vagy csak pár év van közöttük, de nem 15-20
2016. márc. 24. 16:41
 13/36 A kérdező kommentje:
Ti ismerősi körötökben tudtok ilyen kapcsolatról ami hosszú távon sikeresen működik és nem érdekből ilyen nagy korkülönbséggel? Én egyet sem.
2016. márc. 24. 16:42
 14/36 anonim ***** válasza:
52%
Nem csak te tartod annak.
2016. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

"Ti ismerősi körötökben tudtok ilyen kapcsolatról ami hosszú távon sikeresen működik és nem érdekből ilyen nagy korkülönbséggel?"


A mi kapcsolatunk ilyen. 20 év van köztünk, 4 éve tökéletesen működik.

2016. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Ki hány éves?
2016. márc. 24. 17:23
 17/36 anonim ***** válasza:
Én 23 (nő), a párom 43.
2016. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezem, nem poén

Mi fogott meg benne? Soha nem zavart a korkülönbség? Azért ti ketten valahol más világ vagytok a húsz év húsz év.

2016. márc. 24. 17:32
 19/36 anonim ***** válasza:

A személyisége az nagyon. A humora, az udvariassága, nagyon jó esze van, a külseje is úgy egyben a számomra tökéletes. Gondolkodásmódunk nagyon hasonló. tt nem a kor a lényeg, hogy most nekem x évvel idősebb férfi kell. Ezt inkább onnan kellene megközelíteni a kívülállóknak (aki nem ilyen kapcsolatban vannak ahol nagy a korkülönbség), hogy egy nő, jelen esetben én, találkoztam életem szerelmével, aki számomra a legtökéletesebb és a lehető legjobb férfi aki mellettem lehet. Ééééés, mellékesen ez a férfi pont épp 20 évvel idősebb nálam.

Hazudnék ha azt mondanám hogy nem érződik sokszor a korkülönbség. Csak nem mindegy hogy hogyan.Mert nálunk példának okáért neki értelemszerűen több az élettapasztalata, ezért többet tud az "anno/régen" dolgokról mesélni. Vagy amikor meghallunk egy retro számot, ő mondja hogy hol bulizott régen erre a számra, én meg mondom hogy jesszus, ekkor én még csak szorozni tanultam. És röhögünk egy jót.

Akkor én is kérdeznék valamit, szintén nem poénból. Akiknek hihetetlen, hogy egy ilyen kapcsolat működhet, mi az aminél szerinted problémát okoz ennyi korkülönbségnél? Mert én meg nem tudom azt hogy milyen konkrétumokra gondolnak amikor azt mondják és kérdezik hogy ez biztos nem működik/működne.

2016. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó szánalmas vagy. 23 éves lány létedre nem a 43 éveshez való vagy. Csak tetszik neked a pénze, kocsija, meg a háza ahol lakhatsz.
2016. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!