Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert erzem szanalmasnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem szanalmasnak a nocsabasz pasikat? Miert iriitalnak?

Figyelt kérdés
30+os pasik nyomjak a kis tini 15-16 eves lanyoknak a dumat, vihancolnak veluk, a kis csajok meg mindent bevesznek, es azt hiszik ovek a vilag, mert mindenki oket akarja...
2013. márc. 24. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak kihasználják a nőket! én is így vagyok vele
2013. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a rossz abban, hogy szeretik a fiatal pinát?
2013. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szeressek, de ne 30-40 ember elott jopofizzanak egymassal
2013. márc. 24. 12:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez pedofília, huszonéveseknél több kell még a dugáshoz is. Szánalom.
2013. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mit esznek a fiatal nőkön a pasik,nekem az érettebbek jönnek be,igaz én is érett férfi vagyok.Nem savanyú a szölö,volt fiatalabb nőm is,de valahogy nekem ismétlem nem a zsánerem..
2013. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azért ne általánosíts. Értelmes felnőtt férfi (vagy nő...) nem kezd tizenévesekkel. Aki meg igen, azt messze el kell kerülni.

20L

2013. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 30+-os nőcsábász pasik nem a 15-6 éves lányokra buknak. HA tényleg nőcsábászok akkor nekik NŐ kell, nem kislány...

Akikről te beszélsz azok vmi szánalmas lúzerek lehetnek, akik nm bírnak a saját, vagy legalább a 20+os korosztályból felszedni csajt...

21L

2013. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az nem mindig van így, sőt, én azt veszem észre, hogy a tinip*csák jó pofiznak és meg akarják dugatni magukat, én mindig elküldöm őket, mert nem ér annyit szerintem, valaki meg nem küldi el őket, ennyi. Tegnap is volt egy csaj, össze vissza hazudozott csak hogy szimpatikus legyen nekem, de átláttam rajta :)
2013. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen... ez pedofília, de sajnos jogilag legális... :/

[link]


Tehát ők nem igazi nőcsábászok... ez a szó a ribanc férfimegfelelője! :)

2013. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!