Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mi lehet a probléma, vélemények?

Figyelt kérdés
Nos, 18 éves srác vagyok, írhattam volna a tini rovatba is de érett emberek véleményére vagyok kíváncsi. Nem nézek ki rosszul, de nem tartom magam egy adonisznak, néha megszoktak nézni a lányok. Elegánsan öltözködöm, igyekszem minél férfiasabban kinézni a hétköznapokban is. Abszolút normális udvarlás híve vagyok, de szeretek viccelődve flörtölni a lányokkal, nem úgy kezelem őket mint valami utolsó esélyt az életben akit halál komolyan kell venni. Magabiztos vagyok, bulikban szívesen leszólítom őket, beszélgetek velük. Vannak természetesen hibáim is elég makacs tudok lenni. De ez az ismerkedés korai szakaszában nem igazán jön le szerintem a lányoknak. De mégis folyamatosan visszautasítást kapok, és azt érzem, hogy velem van a baj és valamiért nem látom a fától az erdőt mi a gond velem. Fél éve lett vége a hosszú kapcsolatomnak és azóta kb. 8-9 lánnyal ismerkedtem és egyik se volt komoly. Látszólag a lányok jött-ment indokokkal koppintottak le, volt aki tényleg gáz volt, de tudom, hogy bennem is van valami hiba ami őket elriasztja. Igényeim nem nagyok, egyszerűen csak legyen nőies. Talán a normális udvarlás elijesztheti őket és ebben a korban nem tudják még értékelni? Bár mondják, hogy a lányok arra vágynak, hogy valaki lazán viccelődjön velük, de még sincsen sikere. Lehet értelmetlen kérdés, de már tényleg nem tudom mi tévő legyek, de sajnáltatni sem akarom magamat. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. márc. 20. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mit tartasz te normális udvarlásnak?
2016. márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oda megyek a lányhoz és elkezdek vele beszélgetni. Hol tanul, sportol-e, családjáról, tehát átlagos témák. És utána megkérdezem lenne-e kedve randizni velem. Múltkor egy leányzóval 1 órán keresztül beszélgettem egy buliban, majd elhívtam. Eleinte bele is ment, majd pár nap múlva lemondta azzal az indokkal, hogy túlságosan érdeklődő vagyok. :D
2016. márc. 20. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így is van. Ez pl lehet probléma. A legtöbb ember szerintem nem szívesen beszélget egy ismeretlennel az első találkozáskor már a családjáról és ennyire személyes dolgokról.
2016. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezem mi a szülei foglalkozása, az olyan személyes dolog lenne? Természetesen nem az anyagi helyzetükről és a szülei vitáiról faggatom ki. Csak úgy mégis kíváncsiságból ki fia-borja a lány. :)
2016. márc. 20. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy humortalan vagy, vagy túlságosan nyomulsz, esetleg sokat kérdezel, de magadról nem árulsz el semmi pozitívat a kérdéseid arányában. 18 évesen nem tudom milyen hosszú kapcsolatod lehetett, de az is lehet baj, hogy még nem heverted azt ki és túl hamar akarsz valakit, pedig még nincs itt az ideje.
2016. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 évig volt barátnőm, de aztán elhidegultunk. De igy volt jo, tehat biztosan kihevertem. Viszont arra oda fogok figyelni, higy ne kérdezzek tul sokat. Eddig erre nem annyira figyeltem mert minden jott magától. Ekezetekert bocsánat.
2016. márc. 21. 00:57
 7/7 anonim ***** válasza:
hát a szüleim foglalkozását én sem fogom elárulni első beszélgetéskor :D
2016. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!