Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Doogee x5 pro hangszóró, stb...

Doogee x5 pro hangszóró, stb probléma? Vélemények.

Figyelt kérdés

Üdv! -spec alapján ezt a telót néztem ki, de youtub-on elég sok sound/speaker problémás videó van erről a készülékről.


Akinek van ilyen teló pár dologra kivi lennék..

-Azt olvastam, hogy vmi mac cim probléma miatt sok routerrel nem boldogul, ill wifi dobál a netről.

-Mobilnetet nehéz/van akinek nem is sikerült beállitani rajta.

-Hangszóró problémák, elmegy a hang, alig szól, nem érzékeli a jack csatlakozót, és egyszerre szól a füles ill a teló hangszórója.

-Van aki mikrofon problémára is panaszkodik, hogy a vonal tulsó végén alig hallják vagy visszhangos.

-Érintő máshol reagál, pontatlan.


Nem tudom valóban ilyen sok probléma van e a x5 pro-val?!


Hardver, kijelző, lte, stb ebben az árban verhetetlen, én is beruháznák egy ilyen telefonra, csak jó lenne ha valaki leirná saját tapasztalatait.


Előre is köszi!



2016. febr. 3. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyári töltőjével töltés közben az enyém ghost touchos lett. Ha lehúztam a töltőről működött rendesen. Másik töltővel meg működik rendesen ha töltöm. (nokia, samsung) Wifit eddig nem sok helyen használtam, összesen kettő, mindkettő tp link router, azokkal működik.
2016. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam előjött az egyszerre szól fejhallgatón és hangszórón probléma, de az MTK Engineer módban letiltottam a hangszórónak a hangját így csak a fejesből szól.
2016. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!