Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szemében a hobbi kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében a hobbi kifejezés egy férfinál csak is kizárólag a sportolást jelenti?

Figyelt kérdés
GYÚRNI KELL MINDENÁRON vagy focizni járni?
2016. márc. 20. 11:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A sport az én szememben speciel nem is hobbi. Az élet része, mondhatni életforma, de nem hobbi. Hobbi lehet a bélyeggyűjtéstől kezdve a makettalkotáson keresztül a túrázásig elég sok minden, amit nem hetente két-háromszor egy-egy óráig csinálsz, menetrendszerűen, munka után, hanem amikor éppen időd engedi, az is lehet, hogy havonta egyszer vagy esetleg heti egy napot, de akkor hogy öt percig foglalkozol vele vagy éjszakába nyúlóan, esetleg hogy a teljes hétvégét rááldozod, az igazából csak rajtad múlik. A sport az szerintem nem ilyen. A sportot is lehet sokat csinálni, persze, meg rááldozhatod a teljes hétvégét is, persze, de az már inkább életforma, szerintem, nem feltétlenül hobbi. Én a sportra sosem tudtam hobbiként tekinteni, kövezzetek meg :D
2016. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%

Alap: gyúrjál, igyál, bulizzál, menőzzél. Aztán: legyen valami nagyon vagány hobbid, valami extrém sport, vagy legyél kaszkadőr, de bőven megteszi, ha a mennyei bajnokságban szaladgálsz a gyepen, vagy esetleg jégkorongozol, vagy esetleg vadvízi evezel. Ezek tök vagcsi hobbcsik! Lehet villcsizni a barcsinők előtt.


Minden más NULLA a nők szemében. Elvégre is kit érdekel egy srác, aki szabadidejében fát farigcsál, fémet hajlítgat, rajzol, PLC-t épít, csillagászkodik, kavicsokat gyűjt stb. Ezekre a nők nem figyelnek fel, mert nem vagcsi hobbcsik. Nemigen lehet villcsizni a barcsinők előtt. Ratyi, gagyi hobbik.

2016. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Felőlem kifestőzhetsz is.
2016. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sunshinedoll A te barátodnak mi a hobbija?
2016. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14: ugyan nem tőlem kérdezed (11 vagyok), de csak hogy lássátok, nem csak a kigyúrtságot fogadjuk el hobbinak: az én barátom hobbija (és munkája, hivatása, szenvedélye) a programozás. Nem sportol egyáltalán.
2016. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
# 15 Szóval, ha nincs programotok hétvégére, akkor nem estek kétségbe, mert a barátod gyorsan ír egyet? :D
2016. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

a barátomnak a gamelés és elektronikai cuccok a hobbija :D

sportol egyébként, de nem különösebben szereti, inkább csak egészségesen akar élni.


Rengeteg pasi nem sportol, kifejezetten gyúrósból nincs is sok...és ha hiszitek, ha nem, a nem fociőrülteknek és nemgyúrósjóskáknak is szokott lenni barátnője :D


aki szerint ennyin múlik a dolog, az nem is baj, ha nem szaporodik..

2016. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!