Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szemében a hobbi kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében a hobbi kifejezés egy férfinál csak is kizárólag a sportolást jelenti?

Figyelt kérdés
GYÚRNI KELL MINDENÁRON vagy focizni járni?
2016. márc. 20. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább motorozom, és baszok a világra.
2016. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pedig a motorozást bírják a nők.
2016. márc. 20. 11:54
 3/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

a hobbi nálam még mindig az amivel az ember szívesen tölti az idejét.

Egyik jó barátomnak az a jó időtöltése, hogy az ikerlányaival színes karkötőket készít.

Van aki repülőmodelleket alkot.


Az azt jelenti, hogy a munkán és a társadalmilag elvárd dolgokon kívül van más érdeklődési köre. Egy dolog amivel elmenekülhet a világ elől és úgymond meditálhat, boldog lehet. Manapság a hobbihoz kell idő, kitartás, és elszántság (meg olykor tőke is). De szerintem jót tesz a léleknek az a kis idő amit csak maguknak szánunk.

2016. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

# 2 Persze, ha egy seggrakétád van, amivel feltűnősködhetsz, vagy ha nem is olyan a vasad, de akkor meg te vagy egy nagyon "menő" arc. :D

A szelíd motorosokra nem tapadnak a csajok. Én akár kinek említettem, nem nagyon hatotta meg a dolog. Mondjuk nem is a csajozás miatt szoktam gurulni, hanem mert élvezem.

De persze örülnék egy olyan barátnőnek, akivel el lehetne menni túrázni, vagy valahova kiruccanni.

2016. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Amit akarsz az a hobbi! Nők szemében mi lehet azt nem tudom de focistakra is buknak és driftelokre motorosokra is kosarasokra is bukhatnak bármire akar sakkosokra is szoval nem kell minden áron gyúrni aki nem élvezi az ugyse fogja jól csinálni mert nem érdekli és arra még rafazhat.
2016. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sok ember szemében a gyúrás inkább ellenség, mert túl hülyék az emberi test működését megérteni, és elvárják, hogy majd legyen a kerti munkától izmos az ember (ha nincs kertes háza, vegyen csak ezért), meg legyen eleve olyan alkata, ami könnyen izmosodik, meg a tápkiegek is az ördög szülöttei meg satöbbi :D
2016. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Ez most, hogy jön ide?

2016. márc. 20. 13:03
 8/17 anonim ***** válasza:
Na mégis hogy? Úgy, hogy szerinted szerintük gyúrni kell mindenáron.
2016. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem, bár talán az az egyik leggyakoribb. De lehet számítógépes játék, modellvasút, kirándulás, olvasás, főzés, kertészkedés, barkácsolás, bármi.
2016. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen a nők elvárják a férfitől hogy állandóan teljesítsen fizikailag valamiben, szal a kérdés annyiból igaz hogy kötelező hogy legyen egy hobbid ami sport. Gyúrás, motor, mma, foci, falmászás, ejtőernyő... ezek a favoritok.
2016. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!