Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit rontok el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit rontok el? Nekem vannak túlzott elvárásaim?

Figyelt kérdés

Teljesen összezuhantam…

Nem vagyok egy házi tündér, de főzök, mosok, takarítok, mellette dolgozom. Nem várom, hogy ezért szentté avassanak, de a legtöbb férfi, akivel eddig voltam, csak a megjegyzéseket tette: nincs kiszedve a haj a lefolyóból, megint fáradt vagyok, miért nem fűszerezek másképp, stb...

A munkámat legtöbben úgy kezelik, mintha valami féle szórakozás lenne. Nem vagyok rákattanva, szeretek kijönni az irodából, de jó dolog kifizetni a számláimat, meg nem a stresszben ülni egész nap.


Nincsenek elvárásaim, szeretek tisztán, és csinosan öltözni, háromhavonta fodrász+kozmetikus, hogy ne legyek bányarém, de senkitől nem várok éttermet, nyaralást, mozit, tök jól elvagyok otthon egy filmmel.


Visszajelzések eddig:

- Ha fáradtnak érzem magam: túlhajtom magam a pénzért.

- Ha kicsit elszomorodom: neked semmi nem jó.

- Ha elfelejtem letörölni az asztalt: trehány vagyok

- Ha ruhát veszek magamnak, úgy gondolom, most menjünk el sétálni: túl nagyok az igényeim, úri hóbort.


Most komolyan, velem van a baj? Otthon kéne ülnöm, szépítkeznem, és egész nap kitalálni, hogy mitől tartana a párom jófejnek? E


2016. márc. 17. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

rossz pasikat fogtál ki

nekem egyik kapcsolatomban se működött így, hogy csicskának nézzenek

2016. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a férfiakat te választod. És igen, vannak olyan emberek, akik szeretik a másikat mindenért kritizálni, elérik, hogy nullának érezd magad, minősítenek, címkéznek.

Azért választod ezt, mert gyerekkorodban valamelyik szülőd is így kezelt (sőt, valószínűleg még most is ezt teszi), és ez a minta ismerős számodra. Ami pedig ismerős, az biztonságosnak tűnik, még akkor is, ha szenvedünk tőle.

Azokat a férfiakat, akik nem így viselkednek veled, valószínűleg érdektelennek és unalmasnak találod. Ez a 22-es csapdája.

Nekem pszichoterápiával sikerült belőle kilépnem, és megváltoztatni a párkapcsolati sémámat. Korábban nekem is ilyen párom volt, most pedig már teljesen másmilyen.

2016. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkivel azt csinálnak meg, amit hagy. Nagy igazság...

Mikor nekem pampogott a párom, hogy valami nincs megcsinálva, akkor megkérdeztem, hogy és mikor óhajtod elvégezni?! Ugyanis nem csak az én dolgom a házimunka!

Hamar rájött arra is, hogy ha besegít, estére nem vagyok hulla fáradt, elvégre én is dolgozok, plusz ott a háztartás. Ha minden rám marad, este kilenckor hulla vagyok, nem szexdémon. :)

A munkahelyem is kritizálta, de ezt vagy elengedem a fülem mellett, vagy visszaugatok, mert az övé sem egy álommeló, illetve nekem is élni kell valamiből, ő meg nem fog eltartani, és ezt nem is várom. Pont azt szereti bennem, hogy önálló vagyok.


Visszaugatok. Ennyi a titok.

2016. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy,hogy eddig még nem sikerült egy normális figurát magadhoz vonzál? tisztázni kell a szerepeket egy párkapcslatban is ,ha az illető ezt nem tudja magától.
2016. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!