Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt vele a sors?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt vele a sors?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akiért már egy éve odavagyok, és bár én is tetszem neki, de elég nagy nőcsábász, nem akarja még elkötelezni magát, szóval nem feküdtem le vele pont emiatt, viszont sajnos nem tudom kiverni a fejemből, mivel a személyisége is nagyon tetszik. És ahogy van olyan időszak, hogy nem jut eszembe, mindig az van, hogy rám ír facebookon, vagy egymásba botlunk a suliban, és olyankor mindig mosolyog, bámul, nagyon kedves.


Miért van ez? Olyan, mintha nem hagyná az élet, hogy elfelejtsem... Sokkal jobb lenne, ha nem foglalkozna velem egyáltalán, rám se nézne, mert akkor tovább tudnék lépni rajta.


Mit kellene tennem?


2016. márc. 16. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert hagyod. Ha ennyire el akarod felejteni, akkor tiltsd faceről, amikor meg szembe jön menj tovább, akkor is, ha ő hozzád szól.
2016. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!