Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, ha szinte csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha szinte csak a nőiesebb, feminin srácok tetszenek?

Figyelt kérdés
Tehát akik vékonyak, nem izmosak, szőrtelenek, kicsit kisfiús arcúak.
2016. márc. 11. 20:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. :D
2016. márc. 11. 21:38
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?

Szerintem emiatt ne izgulj. Amúgy a helyedben nem úgy mondanám, hogy feminin, mert van aki ezen besértődhet :D

De ha egyszer neked ez jön be, miért kéne erőltetned a macsós srácokat?

Azt gondolom, hogy ez normális.


Én szerintem pont úgy vagyok, hogy jelen vannak bennem a macsósabb meg a kisfiúsabb vonások is (vagy ha tetszik úgy, feminin???). Nem vagyok túl izmos sajnos, de van rajtam egy kis felesleg. Az arcom meg olyan, hogy enyhén kopaszodom (bánatomra) de ha sapka van rajtam, a boltban elkérik a személyimet, ha sört veszek.


A stílusom sem igazán az a macsós. Túl önfejű vagyok és le is tojom ilyen téren a társadalmat. Viszont azok amik foglalkoztatnak, azok olyan dolgok, hogy megnézném a nagyarcú alfahímek közül kik értenek hozzá :D

Nem igazán erőltetem, hogy maszkulinnak tűnjek, mivel úgy gondolom, szükség esetén elég erőt tudnék felmutatni és el tudom rendezni megfelelően a dolgokat erőfitogtatás nélkül is.


És ezekért a tulajdonságaimért meg is szívtam, mert aki olyasmit keresne, mint akit te leírtál, az lehet csak egy vadállatot látna bennem. Aki meg a "kemény férfit keresi", annak nem lennék kellőképpen férfias

2016. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nő is lehet meleg. Meleg vagy.
2016. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!