Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehet, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet, hogy azért nem találnak egyesek már normális nőt, mert igazából már nincs is rájuk igény?

Figyelt kérdés
Kereslet-kínálat: normálisként nem kellettek senkinek, így váltottak olyanra, ami után futnak a férfiak.
2016. márc. 4. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, futnak utánuk a férfiak, de nem gyűrűvel a kezükben, hanem óvszerrel.

Tudod nem mindegy, pontosan milyen kereslet az aminek megpróbálnak megfelelni.

2016. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A normális nő is az egoista köсsög paraszt ágyában köt ki. Röviden ennyit a keresletről meg a kínálatról.
2016. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én normálisnak mondom magam, az eddigi próbálkozások kimerültek abban, hogy párszor szexeltünk és csináltunk programokat, majd dobtak. :D

Ez már így működik sajnos.

2016. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem, nem azért.

Ezekben az esetekben általában egyetlen dolog a lényeg: az, hogy az illetőnek, aki nem talál párt (és ez nőkre pont úgy igaz, mint pasikra), gyenge az önértékelése, az önismerete és ez messzire üvölt róluk. Kb. mint ha felcímkéznék a homlokukat: "szerencsétlen flótás vagyok, utálom magam". Aki nem szereti helyesen saját magát, az hogy akar másokat szeretni vagy másoknak pozitív dolgokat adni? Egyszer összejöttem egy ilyen pasival, szerettem, tetszett, jól éreztem (volna) magam vele. A randik 90%-ban arról szóltak, hogy ő milyen szerencsétlen és neki semmi nem sikerül. Ez őrült fárasztó tud lenni. És nem arról van szó, hogy az első problémánál lelépek vagy hogy csak tökéletes, sikeres ember lehet a párom, sőt, nagyon is tudom, mind esendőek vagyunk, vannak rossz időszakok stb. De aki ennyire leírja saját magát, azzal nem tudok mit kezdeni.

2016. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit igaza van a kérdezőnek. Én voltam mindkét fajta lány.


Rendes, kedves, intelligens lánynak tartom magam, nem dohányzom, nem iszom, nem drogozom.


De volt egy pasim, aki piszkosul elbánt velem, a legnagyobb szarban hagyott magamra (szülő halála) úgy, hogy előtte a csillagokat is leígérte.

Na akkor kicsit megzakkantam, depresszió stb és belevetettem magam az olyan létformába, hogy futottak utánam a fiúk, mind csak szexre kellett, meg hogy visszanyerjem az egomat. Gáz tudom, de pár hónap után észbekaptam, újra depibe estem, eldöntöttem, hogy nem kell pasi sehogyse... aztán véletlenül rámtalált A szerelem. Azóta ezeket letisztáztam magamban és tovább léptem.


Fura dolgokat tud egy csalódás kihozni az emberekből.


A barátságosabb kutya is elkezd harapni, ha elégszer belerúgsz.

2016. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

- Józsi bácsi, a maguk falujában van rasszizmus?

- Nincs, de igény lenne rá...

2016. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kereslet kínálat elv valóban jelen van, azonban az arányok a piac és a fogyasztók esetében már kicsit más.


A férfiak olyan 15-10 százaléka az, akit úgy nagyjából a legtöbb nő egyöntetűen vonzónak talál, ha nagyon suttyó akarok lenni, akkor őket nevezném alfáknak. Mivel a nők túlnyomó része a férfiak ezen kis csoportjának akar megfelelni, ezért értelemszerűen az ő elvárásaik szerint változtatnak magukon a nők, hogy ez mit akar azt gondolom nem kell megmagyarázni. Visszatérve az eredeti hasonlatra: ebben a szituációban a férfiak kis halmaza azon fogyasztók rétege, amiket a piac nagy része, vagyis a nők nagy hányada meg akar szerezni, ezért a piac olyan ajánlatokat nyújt, ami ezen férfiaknak tetszik. Ez a helyzet kicsit olyan, mint az Apple üzleti modellje, vagyis egy giga cég (a nők nagy része) a fogyasztók csupán kis százalékát (a férfiak 15-10 százalékát) veszi célba.

Konyhanyelven ez az egész nagyjából annyit jelent, hogy a "normális" nők azért haltak ki, mert a férfiak egy kicsi, de annál inkább kelendő hányada nem találja őket. Az alfák igényei azok, amiknek a nők igyekeznek megfelelni, ők pedig jelen esetben nem a művelt és tisztelettudó nőket keresik. Hogy Átlag Béla és társai mit találnak vonzónak az a nők majdnem teljes egészét hidegen hagyja, 10 férfiből pedig kb. 9 egy Átlag Béla. Amikor egy nő Átlag Bélával kezd, akkor annak az egyetlen oka az, hogy nem találta meg azt a bizonyos "tízből egyetlen" férfit, vagyis azt, akinek az elvárásainak meg akar felelni, szóval beérte egy Átlag Bélával, de amint megjelenik a szőke herceg, Átlag Béla napjai meg vannak számlálva.

2016. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igény... hát... lenne, de hiába.


A bunkók akikre a csajok hajtanak valóban nem igényelnek ilyesmit - így a csaj nem is akar ilyen lenni. Mert a bunkó csávó az etalon. Majka, kopasz gyurmák, gizda cigányok, tuningos hangemberek, dídzsék...

2016. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem igaz. Az én környezetemben a nők döntő többsége normális.

Akik nem találnak normális nőt, azok szerintem nem is nagyon keresnek.

2016. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amilyen a zsák, olyan a foltja...
2021. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!