Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan nehéz társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nehéz társat találnia egy olyan férfinak, aki nem régimódi gondolkodású?

Figyelt kérdés
Régen volt az szerintem hogy a férfi kezdeményezett, ő udvarolt a nőnek stb. Na szerintem ma már egyenjogúság van meg más világ van és a nő is udvaroljon. Én nem fogok soha kezdeményezni, ezt tegye meg a nő. Társkeresőn is rajta vagyok de egy levelet sem fogok írni, írjon a nő, ha szeretne valamit tőlem
2016. márc. 11. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Az ilyen puhap..csökkel nem is fog senki se szóba állni, mert olyan gyáva, besz..ri, hogy még egy nőre se mer ráírni!


Tudod mit, akkor növessz mellet, p..cit, majd szülj gyereket, ha már ennyire a nőiesség oldalát akarod képviselni!

2016. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%

4es "kis cici" Azt szerintem kondizd le, a pocak még egy dolog de csöcsöd ne legyen már ember xd

Nekem 8 kockám van rohadt sok meló van mögötte viszont villoghatok vele és a vicc az hogy egy csomó nőnek ennyi pont elég is a szexhez.

2016. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Te hány éves vagy, hogy ilyen szinten naív vagy? Az egyenjogúság arról szól, hogy a kellemes dolgokat szeretnék maguknak a nők, a szívásból, köszönik, nem kérnek.
2016. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Én nem bírom,kifejezetten utálom azt a fajta gondolkodást,hogy ha te sem,akkor én sem.


Mi lesz,ha senki sem fog rádírni?Éppen ugyan így gondolhatják ezt a nők is.Azt várják,hogy a férfi írjon nekik.

Valakinek úgyis lépni kell,bár én sem vagyok az ellen,hogy egy nő kezdeményezzen.

Csak kicsit fura,hogy nem vagy hajlandó változtatni a hozzáállásodon.

2016. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"egyenjogúság"

"Én nem fogok soha"


Namostakkómivan?

2016. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Volt már hasonló kérdése, ne etessétek a trollt. Most egy darabig nincs iskola, ráér.
2016. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor soha nem fogsz találni magadnak senkit ezt garantálhatom! Ez társadalmilag nem leírt protokoll, hogy a férfiak kezdeményezzenek. Végig azt fogod várni a lánytól, hogy rád írjon, csak ő beszéljen csak ő kérdezzen, ő hívjon el randira, ő vigyen neked virágot, ő nyissa ki előtted az ajtót, ő tervezzen meg mindent, ő fizessen a moziért az étteremért, ő kérjen férjük tőled? Ha igen akkor rossz világban élsz.
2016. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!