Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan nehéz társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nehéz társat találnia egy olyan férfinak, aki nem régimódi gondolkodású?

Figyelt kérdés
Régen volt az szerintem hogy a férfi kezdeményezett, ő udvarolt a nőnek stb. Na szerintem ma már egyenjogúság van meg más világ van és a nő is udvaroljon. Én nem fogok soha kezdeményezni, ezt tegye meg a nő. Társkeresőn is rajta vagyok de egy levelet sem fogok írni, írjon a nő, ha szeretne valamit tőlem
2016. márc. 11. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Lehet akármilye fejlett a feminizmus meg a libsi dolgok, ez a dolog örök és megváltoztathatatlan: kötelező a férfinek kezdeményezni.
2016. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerinbtem az kezdeményezzen, akiben először indul el valami, vagy akinek először van lehetősége stb...nem kell ezt ennyire túlbonyolítani. Ha egy lánynak tetszik meg először egy fiú, akkor tegye meg ő az első lépést, hiszen lehet, hogy a másik fél észre sem veszi, viszont ha megteszi, bármi lehet. Ettől nem kell rámászni egyből egy férfira...nincs ebben semmi megalázó, az lépjen, akinek először van lehetősége/bátorsága vagy előbb látja meg a másikat....ennyi.
2016. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ ha jó pasi vagy mint én akkor sztem összejön. Engem már hívtak meg csajok piára az milyen ?


Társkeresőn sose voltam arról nem tok nyilatkozni.

2016. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3. Hát van felesleg bőven az biztos (kis cici, pocak)
2016. márc. 11. 20:41
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Na persze, és várod a sült galambot, hogy a szádba röpüljön.

Álomvilágban élsz, öregem. Az, hogy te egy picit se mozdítod meg a s..gedet, úgy nem is fogsz találni senkit.

Majd ha méltóztatsz FÉRFI ember módjára viselkedni, akkor megérdemled a kapcsolatot, addig nem!

2016. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Jó várakozást.


Az én régi elfelejtett társkereső profilomra fél év alatt senki nem nézett rá, nem az, hogy levelet írjon.


Szóval barátkozz meg a magánnyal!

2016. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"Na persze, és várod a sült galambot, hogy a szádba röpüljön. "


Miért nőknél berepülhet az a bizonyos galamb... azért mert férfi vagyok már nem várhatom a sült galambot, ezt diszkrimináció.

2016. márc. 11. 20:44
 8/17 A kérdező kommentje:

"Az én régi elfelejtett társkereső profilomra fél év alatt senki nem nézett rá, nem az, hogy levelet írjon."


ez csak fél év, hátha 10 év után már rám fog írni valaki

2016. márc. 11. 20:45
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Gondolkodhatsz így, csak az van, hogy amíg te megvárod, hogy rádírjon egy csaj, addig arra a csajra 50 másik férfi ráír magától.
2016. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

#9


És abból legalább 10 jobb mint Te szóval ha írsz is vesztettél :P

2016. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!