Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még valahol érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még valahol érett gondolkodású, erkölcsös nők? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akik érvelni és szöveget értelmezni tudnak. Köszönöm.

Amiket leírok, tapasztalatok, sok helyen próbáltam már ismerkedni. Tehát ilyen rossz körökben mozogsz hozzászólások nem érdekelnek. Az érdekel, hogy hol próbálkozzak, hol érdemes. A pasik sem nagy számok, és hasonló sértődött női hozzászólásokra nem reagálok. Jobb lenne, ha olyan férfiak írnának, akiknek sikerült értelmes, erkölcsös nővel megismerkednie. Érdekelne a történet. A problémám az, hogy egyszerűen nem találok normális, gondolkodó nőt, olyat, ki értelmes és mondjuk van vmi hobbija is, nem csak iszik, plázákba jár, se olyat, aki normálisan ( nem rib@ncosan ) öltözködik és nincs rajta 1 kg smink. 22 vagyok, nyilván nem az idősebb korosztályra értem ezeket. Ráadásul többségüket gyakorlatilag semmi nem érdekli, nem lehet velük beszélgetni semmiről. Körülnéztem társkereső oldalakon is, de ott meg mintha nem komolyan akarnának ismerkedni, és csak az érdekli őket,h hányan próbálkoznak. Az meg „hab a tortán”,h ráadásul elképesztő elvárásaik is vannak. Pl. szinte minden nő (a túlsúlyosak is) magas, kisportolt férfit keresnek. Önkritika hiánya? Vagy nem értem. Ezt miért van? Ha véletlenül találok egy intelligens lányt, az meg foglalt. Tehát az érdekel, hogy a férfiak, akiknek normális barátnőjük van, hol sikerült rátalálniuk? Mert ritkák, mint a fehér hollók, ahohy látom. Még vmi: azt sem értem, h a társkereső oldalakon, miért csak a mellüket mutagatják? A legtöbb nőnek 1 sor sincs a bemutatkozásnál, nem tudnak magukról mit írni, csak magamutogatós képeket raknak ki. Akkor mégis mi alapján írjak bárkinek ki? Semmi nem derül ki arról, milyen is belül.



2012. jan. 25. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Itt Bukarestben.
2012. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tádzsikisztánban.
2012. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most mit vársz, hogy ajánlanak majd tuti csajozós helyeket? A normális lányok olyan helyekre nem is járnak. (vagy csak kizárólag bulizni mennek oda)


Én az exemmel egy ifjúsági hittantáborba jöttem össze. Szervezők voltunk mind a ketten, és egymásra találtunk. Tábor után elkezdett hívogatni, és elkezdtünk randizni is. 3 évig voltunk együtt. Sajnos a végére nagyon elromlott az egész, nagyot csalódtam benne. Így hát vége lett.


24/n

2012. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Vannak rendes lányok, csak nembiztos hogy tetszenének neked. Nem minden a kulso
2012. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vegyél vissza az arcodból és talán észrevesznek a normális nők is.

Miért ne írjuk,hogy rossz körökben mozogsz?Milyen helyeken?A fa mögött is megnézted?

Ne haragudj,de ilyen görcsösen,ráadásul ilyen hozzáállással soha nem szerzel magadnak normális nőt.Egyébként meg léteznek,a barátnőm is ilyen,de nem írom le a történetet-mert a te szempontodból lényegtelen.

2012. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Vannak rendes lányok, csak nembiztos hogy tetszenének neked. Nem minden a kulso"


Ki mondta,h csak a külső érdekel? Csak ugye nehéz elképzelni egy ribisen öltözködő barbibabáról,h otthon festeget és szépirodalmat olvas.

2012. jan. 25. 16:05
 7/13 A kérdező kommentje:

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.


Látom, nem sikerült értelmezni a kérdést.

2012. jan. 25. 16:06
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a párommal úgy ismerkedtem meg 18 évesen, hogy a barátnőm az Ő öccsével járt, és így mondhatni egy társaságba keveredtünk. Ez 9 éve volt, mindkettőnknek a másik az első. Amúgy sajnálom azokat akik komoly kapcsolat céljából keresgélnek, mert nem lehet könnyű, ezért is értékelem annyira amim van. Igazából ötletet nem nagyon tudok adni, mert szerintem az olyan lányok, akik neked tetszenének nem sok önbizalommal rendelkeznek pont az ilyen csinibaba csajok miatt, meg hát a legtöbb pasi azért valljuk be, hogy a csini csajokra megy, és ez a normális csajokra ugyanúgy romboló hatással vannak, mint a pasikra az olyan csajok, akik pénzre vannak kiéhezve. Ha érted mire gondolok. Így a rendes, normális csajok el vannak bújva, mert azt hiszik senkinek sem kellenek. Ez ilyen ördögi kör.


28/n

2012. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincs értelme a kérdésednek..,de hogy boldog legyél itt találtunk egymásra:

GPS koordináták : 47.42218, 19.39381

2012. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad


Végre egy értelmes válasz, köszönöm. Ezzel már lehet valamit kezdeni.

2012. jan. 25. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!