Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még valahol érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még valahol érett gondolkodású, erkölcsös nők? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akik érvelni és szöveget értelmezni tudnak. Köszönöm.

Amiket leírok, tapasztalatok, sok helyen próbáltam már ismerkedni. Tehát ilyen rossz körökben mozogsz hozzászólások nem érdekelnek. Az érdekel, hogy hol próbálkozzak, hol érdemes. A pasik sem nagy számok, és hasonló sértődött női hozzászólásokra nem reagálok. Jobb lenne, ha olyan férfiak írnának, akiknek sikerült értelmes, erkölcsös nővel megismerkednie. Érdekelne a történet. A problémám az, hogy egyszerűen nem találok normális, gondolkodó nőt, olyat, ki értelmes és mondjuk van vmi hobbija is, nem csak iszik, plázákba jár, se olyat, aki normálisan ( nem rib@ncosan ) öltözködik és nincs rajta 1 kg smink. 22 vagyok, nyilván nem az idősebb korosztályra értem ezeket. Ráadásul többségüket gyakorlatilag semmi nem érdekli, nem lehet velük beszélgetni semmiről. Körülnéztem társkereső oldalakon is, de ott meg mintha nem komolyan akarnának ismerkedni, és csak az érdekli őket,h hányan próbálkoznak. Az meg „hab a tortán”,h ráadásul elképesztő elvárásaik is vannak. Pl. szinte minden nő (a túlsúlyosak is) magas, kisportolt férfit keresnek. Önkritika hiánya? Vagy nem értem. Ezt miért van? Ha véletlenül találok egy intelligens lányt, az meg foglalt. Tehát az érdekel, hogy a férfiak, akiknek normális barátnőjük van, hol sikerült rátalálniuk? Mert ritkák, mint a fehér hollók, ahohy látom. Még vmi: azt sem értem, h a társkereső oldalakon, miért csak a mellüket mutagatják? A legtöbb nőnek 1 sor sincs a bemutatkozásnál, nem tudnak magukról mit írni, csak magamutogatós képeket raknak ki. Akkor mégis mi alapján írjak bárkinek ki? Semmi nem derül ki arról, milyen is belül.



2012. jan. 25. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

16.08-al teljesen egyetértek!


Aki normálisabb nem jár bulizni, nem plázázik, nem a divatot követi... Pl.: én se, az nem az én világom.

Társkeresőn ismerkedni nem érdemes, nekem csak rossz tapasztalatom van.


22/L

2012. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.


Igen, tippeket, tapasztalatokat főleg férfiaktől, akiknek sikerült normális lányt találni. Hát köszi, én ateista vagyok, nem áll szándékomban hittantáborba menni :)

2012. jan. 26. 06:51
 13/13 anonim válasza:

Kedves XY!


Vicces helyzetben vagy, mivel az okos, és szép nők, akik méghozzá fiatalok is nem épp a minta férfivel találják meg a boldogságot. A jó csávók mellett meg általában buta, és elég abszurd nők vannak, ha érted hogy fogalmazom. A másik probléma, amit írtál. A mai világban a nők 10%-a erkölcsös, és ebből 4%-a jól is néz ki. Szóval sok sikert a pillanathoz, mikor rábukkansz életed nőjére.

2014. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!