Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be neki, hogy egy érett gondolkodású felnőtt nő vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Az élehez való hozzáállásommal semmi gond nincsen, normális párkapcsolatot szeretnék, vannak céljaim, küzdök is értük, van elképzelésem a jövömmel kapcsolatba.

Van egy srác, aki nagyon tetszik (ezt ő is tudja) de ő még egy érettlen lánynak tart. Nem mondta, de tudom hogy ezért utasított vissza. Kétszer próbálkoztam nála, többet már nem fogok, de szeretném bebizonyítani neki, hogy egy normális gondolkodású felnőtt nő vagyok. A társaságban, ahol együtt voltunk hosszabb ideig, kicsit idétlenül viselkedtem, ezt visszacsinálni már nem tudom, és mivel már néhány hete nem találkoztunk, nem tudom, hogy bizonyítsam be neki, hogy tudok komolyan is viselkedni.


2011. febr. 21. 13:56
 1/5 Tömés ***** válasza:
Már rég kialakult a véleménye rólad, nem nagyon tudod megváltoztatni...
2011. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy sráccal mindig akkor futottam össze sikeresen a társaságommal, ha éppen be voltam csípve... És egy ilyen este után az ember mindig azon gondolkodik, kitől kérjen elnézést a sok kimondott hülyeség miatt. Eléggé rossz fényt vetett rám, hogy mindig ilyen állapotban találkoztunk,pedig nem vagyok mindig matt részeg, csak szeretek szórakozni. Én elhívtam egy találkára, ahol tudtunk beszélgetni kettesben. Ott sikerült megváltoztatnom a véleményét, mert végre komolyabb dolgokról is eltudunk beszélgetni, és így tud kapni rólam egy reálisabb képet.
2011. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg, ha el mered hívni egy beszélgetésre, kávéra, ez már azt feltételezi, hogy tudod kezelni a helyzetet és ahogyan te fogalmaztál, érett nő vagy.
2011. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek bizonygatni kell, hogy milyen vagy és nem látja meg magától, az veszett fejsze nyele. Akárhogy erőlködsz ebből már nem lesz semmi.
2011. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétszer próbálkoztál nála...

Ez már eleve halott ügy, talán nem is amiatt, hogy éretlennek tart, de általában a fiúnak kéne kezdeményezni.

Ha pedig érett nő vagy, fogadd el, hogy ez most nem jött össze. :) Ettől még nem csökkennek az értékeid.

2011. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!