Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem annyira jó adottságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem annyira jó adottságokkal bíró pasiknak alapból olyan lányoknál kéne próbálkoznia, aki nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
H..lyeség, de ha ezen az értelmi szinten vagy, akkor igen, erősen igen!
2016. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképpen sem. Mindkét félnek megalázó a dolog.
2016. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nekünk semmilyen lányoknál nem érdemes próbálkoznunk.
2016. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ha olyannal vagy együtt aki nem tetszik / nem vonzódsz hozzá, abból semmi jó nem fog kisülni. Nem leszel boldog, hidd el. Ráadásul ez a lányok részéről megint más kérdés. Az emberek szépség szerinti szórása standard normál eloszlású, ami szerint van 5% szuper, 15% jó, 55% közepes, 15% csúnya és 5% borzalmas.

A logika szerint mindegyik sáv párhoz juthatna a másik oldal vele azonos szintű sávjából, ami amúgy igaz is, működik, mindenki tartja a szintjét kivéve egyetlen réteget: a nők középső 60%-át.

Ezen nők félrevezetik magukat az ún. férfi-friendzone által. Ha női friendzone-ban van egy férfi, akkor a nő szex ígéretével tartja közel, miközben törődést kap orrba-szájba. A fordított felállásnál a férfi a törődés ígéretét, (morzsáit) adja cserébe a szexért.

A férfiak ilyen "ürítésre" rendszerint olyan nőket szánnak, akiket nem tartanak a szintjüknek, viszont még "fogható" kategóriások, de nem akarnak időt, pénzt és energiát szánni a fűzésükre. Jelen esetben a top 20% férfinek ez a középső 60% nő.

Amit leszűrhetsz, hogy az ilyen felállásra háromszor akkora réteg potenciális nő van, illetve, hogy ezen nők azt fogják hinni, hogy a felső 20% az ő kategóriájuk, pedig azt (tényleg szó szerint) maximum csak megízlelhetik...

És ami számodra a lényeg, hogy közepes kategóriás férfiként egyszerűn nincs meg az átellenes réteg számodra, mert nem az tart a szintjének. És igen, van egy elenyésző kivétel ami kb 5%. Nem akarom sem a lányokat sem a férfiakat kritizálni, de ez az igazság.

2016. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem mostanában pont olyan csaj oltogat, aki nem jön be nekem, szóval kérdező, nincs igazad ebben...
2016. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki tisztában van a szintjével akkor eleve nem a fölsőbb kategóriában keres. Innentől találhat neki tetsző társat. Csak hát ugye a kövér nem kövéret krres a vézna nen véznát a kancsal púpos stb nem más testi fogyatékost és itt meg is dőlt a rendszer. És ez mindkét nemre igaz.

Ennek ellenére futkorásznak azonos kategóriájú párok bőven az utcán. Szóval esély van a kérdés hogy a saját kategóriád tetszik e.

2016. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem attól, hogy valaki tisztában van a szintjével, még ugyanúgy az tetszik neki, akit szépnek lát.
2016. márc. 12. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom más hogy van vele de a barátikörömben azt látom hogy saját kategórián belül választanak párt és nem kényszerből. Nekem speciel soha nem kéne bomba pasi mert idiótán mutatnék mellette. Persze látom ha jóképű stb de a saját kategóriámban több olyat találok akit nem csak dísznek tennék ki a kredenc tetejére.
2016. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!