Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem kellek annak, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Nekem nem kell más, egyszerűen senki más nem tetszik már több, mint 1 éve. :/ Beszélünk néha, de ennyi, semmi nem történik.


20/L


2016. márc. 1. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:

törődj bele, keress mást.

3. alternatíva: rabold el, kínozd me, amíg azt nem mondja h. ő is szeret.

2016. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hagyd, lep tovabb.


Bar mondjuk ugyse hallgatsz rank, mert O tokeletes meg a legjobb meg csak o kell neked.


De par ev mulva mosolyogsz majd csak, hogy milyen naiv voltal, hogy azt hitted nincs jobb.

2016. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudja hogy tetszel neki, vagy ez is csak egy ilyen önsanyargató titkos szerelem?!
2016. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*tetszik neked
2016. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudja, én is tetszem neki, de nem akar kapcsolatot... Vagyis, inkább csak velem nem akar gondolom.
2016. márc. 1. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Akkor veled nem lesz kapcsolat... Van még kérdésed?
2016. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért nem akar kapcsolatot?
2016. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert évek óta nem volt szingli, és hiányzik neki egy kis szabadság.
2016. márc. 1. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:
It's time to move on girl... I know it's hard.. but you have to let him go...
2016. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez már sok mindenkivel megesett...velem is az volt legtöbbször, hogy csak nekem tetszett az adott pasi, de ő meg észre se vett. :D Ismerkedj másokkal! :)
2016. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!