Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy jelenleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~OnLány~ kérdése:

Mi az oka, hogy jelenleg nem vagy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Jól megvagy egyedül és most nincs szükséged kapcsolatra,örülsz,hogy van egy kis időd magadra.


2.Szakítottak veled/Te szakítottál és még nem vagy túl rajta.


3.Egyszerűen még nem találtál rá az igazira.


4.Más egyéb oka van ennek..


Kort,nemet írj.



2016. márc. 10. 20:33
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem találtam az igazira:) És fiatal is vagyok hozzá:P +egyéb okok is:)
2016. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 MolotovPunk ***** válasza:

Lassan 2 éve,hogy egyedül vagyok,viszont tökéletesen elvagyok így.Előtte volt komoly kapcsolatom,de 1,5 év után tönkre ment a kapcsolatom és barátnőmmel szétmentünk.Viszont most több időm van saját magamra.Melózok,netezek,néha meg bulizok.El tudom magam foglalni.Az igazi meg majd jön,nem görcsölök rá.Nálam mindig akkor jött valaki az életembe,mikor egyáltalán nem számítottam rá.


28/F

2016. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

Nehezen kezdek emberekben megbízni így nem sok embert engedek magamhoz közel.

Hosszabb kapcsolatom még sose volt. Röhej, mert olyan lányokat mindig könnyen fel tudtam szedni akik nem mozgattak meg jobban soha, akik meg igen.. nos igen (és ténylegesen szerettem őket) hála nekik nem bízom senkiben :D


20/F

2016. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem megint csalodni. Ez tart vissza. Egy kicsit jo egyedul. Persze azert ismerkedem, abbol sosem lehet baj. 35F
2016. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat.Ment a zöld mancs. :)
2016. márc. 11. 21:34
 46/52 anonim ***** válasza:

Pár hónapja lett vége az első hosszú kapcsolatomnak. És hát nem erősségem az ismerkedés+nincs is baráti köröm, így alkalmam sincs még új lányokat megismerni. Asszem kicsit túl visszahúzódó és/vagy határozatlan vagyok hozzá:D

22F

2016. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Egy 10-es skálán 18-as értékkel vagyok fura, szóval ezért nincs kapcsolatom, és még idétlen is vagyok ennek tetejébe :D

22N

2016. márc. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

:D


Utolsó,miben vagy annyira fura? :D

2016. márc. 12. 16:55
 49/52 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem volt kapcsolatom és nem is lesz a következő okok miatt:


Skizoid vagyok, szociális fóbiám is van, OCD is vagyok és nagyon introvertált ember is vagyok.

2016. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 23/F
2016. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!