Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy jelenleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~OnLány~ kérdése:

Mi az oka, hogy jelenleg nem vagy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Jól megvagy egyedül és most nincs szükséged kapcsolatra,örülsz,hogy van egy kis időd magadra.


2.Szakítottak veled/Te szakítottál és még nem vagy túl rajta.


3.Egyszerűen még nem találtál rá az igazira.


4.Más egyéb oka van ennek..


Kort,nemet írj.



2016. márc. 10. 20:33
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:

Nem nagyon kaptam meg jeleket, arra meg meg nem szantam ra magam, hogy random nokhoz menjek oda. Majd. Valamikor

20/eff

2016. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
69%
nem születtem magasnak ill nincs még egzisztenciám 23/f
2016. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
65%

2+osszetortek a szivem+leromboltak az onbizalmam es meg csunya is vagyok

25 F

2016. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:

Pár hónapja szakítottunk, mert egyikünk se adta be a derekát a másiknak. Ő azóta már mással van, nekem viszont mindig ismeretségből / barátságból volt barátnőm, randizás nekem olyan erőltetett, más lehetőség meg nem nagyon van már, szóval eléggé rábafftam :D

27F

2016. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
91%
19/L egyszerűen még nem jött el az igazi számomra.. aki megbecsül, tisztel és hagy egy kis teret is nekem. Egyszerűen más vagyok mint a mai magamutogató lányok, én rendes nevelést kaptam és sajnos kicsit érzékeny lány vagyok. Nem minden férfinek jön be. A volt páromnak tetszett, hogy ilyen típusú vagyok még is lecserélt egy mindenkivel kavaró csajra
2016. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
47%
Alacsony és ronda vagyok, nincs saját lakásom és autóm.
2016. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
77%
Rájöttem, hogy még sokat kell változnom ahhoz, hogy egy rendes párkapcsolatom lehessen. Szóval most próbálok fejlődni, testileg is és lelkileg is, hogy kiérdemeljem majd azt az igazi párkapcsolatot amire szükségem lenne, de előtte tényleg magamon kell még csiszolni.
2016. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
70%

Rájöttem, hogy még sokat kell változnom ahhoz, hogy egy rendes párkapcsolatom lehessen. Szóval most próbálok fejlődni, testileg is és lelkileg is, hogy kiérdemeljem majd azt az igazi párkapcsolatot amire szükségem lenne, de előtte tényleg magamon kell még csiszolni.

27/F

2016. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
81%

3+4 együtt. Nehéz normális nőt találni a mai világban, pedig nincs magasan az a bizonyos léc. De addig is tudok koncentrálni a céljaimra, plusz több pénzt is tudok félrerakni. :)


29F

2016. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
67%
Nem kellek senkinek!Hiába töröm magam!26f
2016. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!