Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy jelenleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~OnLány~ kérdése:

Mi az oka, hogy jelenleg nem vagy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Jól megvagy egyedül és most nincs szükséged kapcsolatra,örülsz,hogy van egy kis időd magadra.


2.Szakítottak veled/Te szakítottál és még nem vagy túl rajta.


3.Egyszerűen még nem találtál rá az igazira.


4.Más egyéb oka van ennek..


Kort,nemet írj.



2016. márc. 10. 20:33
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Upsz... :D Ez a verzió elkerülte a figyelmemet. Sebaj.
2016. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Sebaj,elnézem,csak neked,csak ma :D
2016. márc. 10. 22:57
 33/52 anonim ***** válasza:
Dáááácukiiiiii... :D
2016. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
65%
Minden nő számára csak havernak vagyok jó másra nem kellek mert nem nézek ki elég jól. És ezt mondtátk is
2016. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

2. Én szakítottam.

31/n

2016. márc. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
62%
4. Már egy ideje nem is foglalkozok azzal,hogy keressek bárkit is. Tudom úgy is,hogy az lenne a vége,hogy "legyünk barátok" vagy esetleg összejövünk mindaddig, amíg képbe nem jön egy tőlem jobb lehetőség.
2016. márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Mert sajnos párszor sikerült olyanba beleesnem aki foglalt volt, ráadásul amúgy is láthatatlannak tűntem. Arrogánsak, pökhendiek pluszban. (Igaz a nem foglaltaknál is hasonló a helyzet, szóval lényegében elvagyok magam már, nem érdekel. :D)
2016. márc. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
77%
Valahogy nem jövök be a fiúknak, igazából ennyi az oka. :S
2016. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Vannak régi rossz tapasztalatok...


A stílusom nem éppen olyan, amiért manapság odavannak a nők.


Kicsit az is benne van, hogy nem átlagos dolgokkal szeretnék foglalkozni, és ez tudom, hogy zavarna egy nőt komoly kapcsolatban.


Nincsen olyan egzisztenciám, amiből egyedül is meg tudnék élni, anyámmal lakom.


Nem szeretem a családi összejöveteleket meg az egyéb hasonló, sokszor álszent dolgokat, nem így szocializálódtam és nekem ezek kellemetlenek.


Nem vagyok egy népszerű nagy baráti körrel bíró társasági ember.


Nem mondom, hogy nem bennem van a hiba, mert tudom, hogy bennem van, de mint mondtam, jelenleg úgy érzem, hogy komoly kapcsolat nélkül sokkal jobb az életem, és más dolgokra tudok összpontosítani, ami később a jövőm is lehet. Feladni önmagamat meg az álmaimat, és teljesen megváltozztatni az életem nem akarom csak azért, hogy legyen egy komoly kapcsolatom.


22/F

2016. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

4.

Visszahúzódó vagyok, szinte láthatatlan, kevés ismerősöm van, netes ismerkedéssel csak negatív tapasztalataim vannak.

21/l

2016. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!