Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy jelenleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~OnLány~ kérdése:

Mi az oka, hogy jelenleg nem vagy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. Jól megvagy egyedül és most nincs szükséged kapcsolatra,örülsz,hogy van egy kis időd magadra.


2.Szakítottak veled/Te szakítottál és még nem vagy túl rajta.


3.Egyszerűen még nem találtál rá az igazira.


4.Más egyéb oka van ennek..


Kort,nemet írj.



2016. márc. 10. 20:33
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:

Egyéb okok miatt: nevezetesen én hiába próbálkozok lányoknál, egy lánynak sem kellettem még eddig. Nem érzem magam annyira rossz férfinek, hogy ezt érdemelném. Talán előző életemben tettem valami olyat, ami miatt most szívok.

29F

2016. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
91%

Szakitottam, és még nem talált rám az igazi. Volt egy gyenge próbálkozás, semmi nem lett belőle.

Jól megvagyok egyedül is, de egyre sűrűbben kapom magam azon hogy ábrándozok egy csókról, egy ölelésről. Jól esne már, na. Az ember lánya jól megvan, mert ezzel kell beérje.

25N

2016. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
72%

Mert gyakorlatilag képtelenség találni egy nőt, aki nem foglalt. Ezen felül minden olyan helyen, ahol amúgy ismerkedni lehetne, mindig többszörös férfitúltengés van, még a klasszikusnak számító táncórán is (tapasztalat). Közben minden volt csajom egy héten belül új pasit talált magának, én meg itt szívok már 5 éve.

38f

2016. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
79%

csalódtam a férfiakban, már nincs kedvem próbálkozni.


30+ N

2016. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
25%

Az a helyzet, hogy túl jó Vagyok a nőknek. Nem találok megfelelőt, aki elég jó lenne Hozzám.


A szex jó velük ezért cserélgetem őket, de a többi az no koment ;)

2016. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
A 4.-es.. Egész pontosan, hogy olyan lányba vagyok belezúgva, aki kapcsolatban van, elérhetetlen, ráadásul nap mint nap találkozom vele, senki másra nem tudok gondolni, csak rá. Ez az igazi szívás.
2016. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
15. No,micsoda őszinteség. :D
2016. márc. 10. 21:17
 18/52 anonim ***** válasza:

Azért,mert az az egy valaki akit én szeretnék túl messze van,a többi lány meg nem érdekel :( Ezért minden nap próbálok tenni azért hogy amikor végre eljön a nap ès az esély hogy találkozhatok vele, olyan legyek amilyennek lennem kell..ez ad nekem erőt és motivál a mindennapokban ♡

22F

2016. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Egyéb, összetett. 31 éves nő
2016. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
53%

Kicsit az 1-es is, de a 4-es is, hasonló okok miatt, mint a 16-os válaszolónál. A "kiszemeltem" (igazából ő szenelt ki engem), idősebb jóval és felesége is van, és én is majdnem napi szinten látom Őt... Tényleg kib*szott nagy szívás, így még csak esélyem sincs elfelejteni.

22/L

2016. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!