Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak női barátot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak női barátot a környezetemben?

Figyelt kérdés

27f vagyok rossz anyagi háttérrel így nem is reménykedek párkapcsolatban. Viszont magányom elűzésére szükségesnek tartanék egy női társaságot. Sajnos kiskoromban nem szichializálódtam így nincsenek barátaim. Korban hozzám legközelebb álló is 50 felett van. Ami nem azonos intellektuális szint az enyémmel.

Hol? Milyen módom? Milyen igényekkel? Miképpen? Keressek!



2016. márc. 9. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
net
2016. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak kezdj El beszélgetni egy lánnyal a kávézóban, könyvtárban ilyen helyeken.
2016. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

Hidd el nem akarsz női barátot. Tavasszal csak áll a péló de ő sosem lesz a tied. A közelsége csak irritálja a hormonjaidat, semmi másra nem jó.


Bezzeg ha bármi baja lesz, majd veled próbálja megoldatni, te fogod hallgatni hosszasan az áradozását a szőke hercegről, te fogsz neki bútort cipelni, te fogsz nála villany szerelni, te fogsz nála izzót cserélni. Te fogod megvédeni az exétől...


Kell ez neked ?

2016. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lány barátot könnyebb szerezni, mint fiút.

A lányoknál sokkal ritkában fordul át a dolog másba..

Nekem tucatjára mentek tönkre a "barátságaim" és "haverságaim", mert vagy többet, vagy az esetek többségében szerettek volna, avagy megakartak fektetni a drágalátos "barátok", akiket a barátnak hittem...

2016. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 a nett nem vált be!

#2 állandóan elutasítanak de mint mondtam egy kávéra sem tellik.

#3 Én azt hittem hátrány ha nem akarok szexuális kapcsolatot létesíteni de így megúsztam a szenvedést.

#4 Értem.

#Sajnos a kérés még fenn áll, sajnos nem kaptam választ. Lehet hogy az lenne az igazi kérdés hogy hogy indíthatok el magamban egy változást? Mert mindent kipróbáltam a lehetőségek tárházából de nem vált be. És véleményem szerint nem velem van a gond. Ha mégis akkor nem veszem észre.

2016. márc. 9. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy egy kávéra nem telik?

Akkor próbálkozz a hajléktalan-szállókon.

2016. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D Bakker jogos. De sajnos igazat mondok. Van lakásom de a teljes jövedelmem elmegy rá. És még kevés is.
2016. márc. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!