Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiderult, hogy nemi herpeszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderult, hogy nemi herpeszem van, exbarátomtól kaptam el, ez mennyiben akadalyozhat majd abban, hogy társat találjak?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseritett a tény és félek hogy így senki nem lesz hajlandó együtt lenni velem, visszautasito lettem a fiúkkal, bele sem merek gondolni, hogy fogom elmondani ha egyszer eljutok valakivel odáig. És attól is félek, hogy egyből azt fogják hinni hogy sok partnerem volt pedig csak ő. 22 l
2016. márc. 2. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlik ez a betegség is, gondolom és utána senki nem fog tudnoi róla.



Tanulság: cigány srácokat kerülni, bármilyen "raj" a dumájuk.

2016. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha amúgy jó csaj vagy, ez szerintem nem lehet akadály.
2016. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kénytelen leszel szépen kikezelni magad.Gyógyulj meg,el fog múlni.


Bár nekem nem herpeszem volt,más problémám,amitől hihetetlen rosszul voltam hetekig, de jelentem túléltem,én is helyrejöttem.

2016. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A nevével ellentétben a nemi herpeszt nem csak nemi úton lehet elkapni..


Én is elkaptam, kb. 5 évvel ezelőtt. Nagyon legyengült az immunrendszerem és valahogyan összeszedtem a herpeszvírust és így jött ki. Az orvos rákérdezett, hogy esetleg félrementünk-e (a barátomnak nem volt semmi tünete), de mondtuk, hogy nem. Ekkor erősített meg abban, hogy akkor valószínű az előző betegségem hozadéka. (túlterheltem magam kb. 2 hónapon keresztül, azután 3 hónapig konstans beteg voltam, rettenetesen legyengültem)


Azóta 5 év alatt egyszer újult ki egy kicsit, de azonnal antibiotikum, krém, és anélkül, hogy fájdalmasan kisebesedtem volna, 2 nap alatt teljesen elmúlt az a néhány kialakuló "vágás".


Aztán a sráccal szétmentünk, összejöttem a párommal, de nem szóltam neki róla. Miért tettem volna? Gyógyszerrel védekezünk egyébként.

Aztán nemrégiben volt egy csúnya vírusos fertőzésem és úgy nézett ki, hogy megint ki fog újulni, a durva verzióval.. akkor rohangálnom kellett mindenféle orvoshoz, laborra, és akkor meséltem el neki. Nem mondott rá semmit, ugyanúgy együtt vagyunk.


Kiderült, hogy semmi bajom, nem fog kiújulni, más bajom volt, de az el is múlt a többi problémámmal együtt. Én meg megnyugodtam, hogy nem kell végigszenvednem mégegyszer, mert borzalmasan fájdalmas..


Tehát emiatt ne legyél elutasító senkivel. Illetve a problémádról sem kell beszámolni róla, csak ha nagyon indokolt. Én is csak azért mondtam el, mert ha kiújul, akkor nem lehetünk együtt egy darabig, és mivel épp előtte együtt voltunk, ezért célszerű lett volna őt is kezelni gyógyszerrel, hogy nehogy problémája legyen belőle.


Szóval ez a magánügyed.

2016. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
már gyógyul de elvileg utána atadhatom úgy is, hogy már nincs tünet :/
2016. márc. 2. 12:21
 6/13 A kérdező kommentje:
En is hasonlóan jártam, elkaptam valami vírust egy hete, napokig lázas voltam torokfájás nátha és ezzel egyszerre jött ki, doki szerint sem valószínű hogy túl sűrűn ki fog ujulni de elég aggasztó :/
2016. márc. 2. 12:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudod tovább adni, csak akkor ha aktív a fertőzés. Most nyilván nem tudsz együtt lenni senkivel, meg nem is kellemes.


Mi nem gumival védekezünk a párommal, de soha nem volt belőle probléma. Az orvos is mondta, hogy nyugodtan élhetek szexuális életet, nem tudom tovább adni, csak ha épp aktív a vírus.

Ha netán kiújulni készül, akkor úgyis észreveszed..na olyankor gyorsan kenegesd magad, szedd a gyógyszert, ha kell.

2016. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De akkor honnan veszed, hogy egyáltalán az exedtől kaptad? Lehet semmi köze hozzá.


Hidd el, én is nagyon aggódtam... de 5 év alatt egyszer láttam tüneteit, de 2 nap alatt elmúlt, mert gyorsan léptem. Onnan tudtam egyébként, hogy lehet gond lesz, mert pisilés után, mikor megtöröltem magam, akkor kicsit fájt..és találtam magamon egy vágás féleséget..mintha megvágtam volna magam borotvával. És mivel nem tudtam, hogy most ez az, vagy tényleg csak egy vágás, ezért inkább kentem magamat. Nem lett belőle herpesz, hanem begyógyult.

2016. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, mert ugye mikor először ilyenem volt, akkor kész pánikban voltam. Ilyen vágás féleséggel kezdődött, aztán lett belőle több, aztán ezekből meg fájdalmas herpeszek lettek. Tehát nagyon hamar észre lehet venni a lehetséges problémát.
2016. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát beszéltem exemmel és mondta, hogy neki ki szokott jönni, nekem viszont sosem volt még a családomban sem :/ de mindegy is hogy honnan kaptam el, már mindegy, amúgy köszi hogy ezeket az előjeleket leirtad, legalább tudom mikor kell résen lennem, és hogy talán ennyitol még nincs vége a világnak :)
2016. márc. 2. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!