Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kiderult, hogy nemi herpeszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderult, hogy nemi herpeszem van, exbarátomtól kaptam el, ez mennyiben akadalyozhat majd abban, hogy társat találjak?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseritett a tény és félek hogy így senki nem lesz hajlandó együtt lenni velem, visszautasito lettem a fiúkkal, bele sem merek gondolni, hogy fogom elmondani ha egyszer eljutok valakivel odáig. És attól is félek, hogy egyből azt fogják hinni hogy sok partnerem volt pedig csak ő. 22 l
2016. márc. 2. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. :) Gondolom kaptál krémet (nekem Telviran van), és gyógyszert. Utóbbi receptre kapható, viszont a krém mindig nálad lehet, így ha netán úgy érzed nem stimmel valami, akkor már tudod is használni. Aztá ha vaklárma volt, akkor az, de jobb a békesség.


Ennek köszönhetően gyakorlatilag az első alkalom óta nem volt bajom.


Ez később a szülésnél lehet érdekes egyébként, mert a hormonok megzavarhatják a testedet és kialakulhat..ha épp aktív a fertőzés, akkor nem lehet természetes úton szülni.

Hogy ez mennyire lesz igaz, azt 1-2 éven belül meg fogom tudni, viszont engem pl. a menstruációval ijesztettek be (minden alkalommal előjöhetne), ehhez képest egyszer nem volt ilyen. Szóval remélem a terhességes sztori se lesz rám igaz.

2016. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én pasiként a suli wc-ben szedtem össze 14 évesen, akkor volt egyszer azóta tünetmentes vagyok, még soha senkinek nem adtam tovább.

33/f

2016. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon nem örülnék, ha valaki elhallgatná ezt az "aprócska" infót! Jó, tudom, hogy nem jó hallani ilyet, de olyan jó lenne, ha alap lenne az őszinteség, mert tényleg akaratotokon kívül is kitolhattok a másikkal.

Igaz, hogy csak az aktív szakaszban fertőz, de van az a stádium is, amikor már "éledezik" a vírus, de még nem látszik.

Amúgy szerintem nem akadály a társtalálásban, de ragaszkodni kell a gumihoz. (Kivéve, ha a partnernek is van ilyen fertőzése, vagy mindegy neki, hogy elkapja-e.)

2016. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!