Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan pasikról aki fel adta a pár keresést? Netes pár kereső oldalakról is le töröltem magam. Nagyon gáz ha valaki fel adja?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 19:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
találj valami hobbit ami lefoglal vagy sportolj az nekem sokat segített
2016. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem foglal le semmi.mindig csak unatkozok
2016. márc. 7. 21:01
 23/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha ennyire ráérsz, átnézhetnéd a magyar helyesírás szabályait.
2016. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
hozzád hasonló csúnya, primitív és alul művelt lányoknál lehet még sikered
2016. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#24 Ez nem igaz. Szintén én vagyok a bizonyíték egy ocsmány és alacsony férfi nem kell egyetlen nőnek sem. A kérdező mondjuk saját bevallása szerint legalább nem alacsony szóval számára van remény legalább.


Ti tényleg nem értitek meg, hogy egy nő lehet bármilyen talál magának társat, vagy legalább szexet (az is több a semminél) de olyan külselyű férfi mint amilyen én vagyok soha nem találja meg a boldogságot egy párkapcsolatban mivel egyetlen nőnek sem kell.

2016. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem sajnáltatnátok magatokat? Ez üldözi el az összes nőt. Utcákon lehet látni nagyon sok "ronda" férfit csinos nő oldalán. Bár az, hogy ronda elég relatív, és nem is nagyon értek egyet. És ez fordítva is igaz. Én sem tartom magam egy szépségnek, de az egész élet a próbálkozásról szól, szerintem. Nem lehet feladni, mert se az ész, se az ösztönök nem engedik. Kész.
2016. márc. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#26


Én a pesszimizmussal üldözök :D Meg azzal hogy csak fél lábbal állok a földön, mert félig a halálban vagyok már.

2016. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Szervusz sorstárs:) bár én még Tinderezni szoktam unalmamba, de nem sok sikerrel, itt vidéken nem ér semmit ez az alkalmazás:) Komolyabb társkeresőkről én is letöröltem magam, mert alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra:D komolyan:D

1# "Nem gáz, csak szomorú. A boldogság egyik fajtájáról mondasz le. " ez igy szerintem nem igaz. Aki esélytelen a nőknél, az édes mindegy hogy próbálkozik vagy sem:)

2016. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

26-os vagyok

A társkeresők nem olyan jók, mint amennyire azt reklámozzák. Először is ott mindenki az "álompasit" keresi, ami természetesen nem is létezik. Olyan, mint a piac. Az áruk, pedig a férfiak. Arról nem is beszélve, hogy egy nő kap kb. 100 üzenetet, levelet egy nap, aminek a nagyját el sem olvassa.

2016. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hogy lúzer,mert egyre divatosabbak a társkereső irodák,akik pont az ilyen embereknek szerveznek programot.Most már nem nézik ki az embert,ha ilyen módszerhez fordul,pláne nem férfit.Azzal meg ne foglalkozzon,hogy a szülei vagy a nagyszülei kiröhögik,mert az '50-es és '70-es években az ilyet szégyellték,mint a zabigyereket.


22/N

2016. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!