Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan pasikról aki fel adta a pár keresést? Netes pár kereső oldalakról is le töröltem magam. Nagyon gáz ha valaki fel adja?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 19:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

#10 Nem tudom te mennyire vagy "alklamatlan", de neten nekem csak addig működött bármilyen kapcsolat amíg nem láttam rólam képet, utána szó szerint nem szóltak hozzám többet a nők mert ocsmány vagyok és alacsony. Élőben is a legtöbb amit elértem kapcsolatot néhány nővel, az a teljes kihasználás volt. Középsuliba a házimat másolták, egyetemen rajtam készültek fel zhkra. Most a munkám során csak hideg és rideg tekintetekkel találkozom a nők részéről. Mondjuk most már hidegen hagy, meg szerencsére nem sokat kell nőkkel beszéljek.


Ha vagy annyira hulladék mint én, akkor lehet élőben nagyon nagy szerencsével sikerülhetne valami. Nem nagyon van veszíteni valód, hidd el, tapasztalat. Sokkal gyorsabban lekoptatnak mint neten, szóval nem igazán esik annyira rosszul mint hinnéd, gyorsan túl vagy rajta.


Remélem tudtam segíteni! Kitartás.

2016. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
6%
miért adtam fel? mert minek? ez olyan mint 1 banki befektetés bele ölsz pénzt energiát aztán semmi hozam jó hogy sokan feladják mióta nem ismerkedek nincs idegesség megalázás a magyar nők valami bunkó állatok lettek!
2016. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
66%
Azt gondolom, hogy végre normális életet élhet, a munkájába, tanulmányaiba, hobbijaiba temetkezhet, valamint kiterjesztheti az ismerősi körét, és mindentől függetlenül építheti a karrierjét. Aki megrögzötten keresi a nagybetűs NŐ-t, az bizony ne csodálkozzon, ha pofára fog esni.
2016. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

#13 Pontosan.


Van az életben számtalan más jó dolog, bár az tény, hogy én nem tudom, hogy mit vesztek mivel sosem volt részem semmi ilyesmiben mert ocsmány vagyok és alacsony.

2016. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

#14

Sorolnál pár "jó dolgot"? :D


Nem szeretnek, te sem szeretsz senkit... Mi értelme van a többi dolognak? Esetleg, ha valami Hétköznapok Hőse vagy, vagy ilyenek...

2016. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

#15 Szeretek programozni például, szeretek kirándulni, szeretek fényképezni, szeretek nehéz problémákon agyalni heteket. Tudom kicsit elvont vagyok, de megtaláltam a nekem való dolgokat az életben. Igazság szerint elég sokáig kitartó voltam a nőkkel, de aztán rájöttem hogy aki annyira ocsmány és alacsony mint én annak ez a rész az életnek teljesen felejtős. Igazság szerint 15 év alatt nagyon belefáradtam a végtelen alázásba amit kaptam.


Szóval szerintem próbálj ki új dolgokat, aztán hátha valami megtetszik, sosem tudhatod, remélem sikerül. Megjegyzem a nőtlenséget nekem is nehezemre esett lenyelni, de végül sikerült, csak nagyon irritáló amikor a nők itt állandóan magyarázzák, hogy nekik ez mennyire nem számít...

2016. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés nyavalygás. Mindjárt megsajnálom szegényt. :(
2016. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Mível tehetetlen vagyok
2016. márc. 7. 20:33
 19/31 anonim ***** válasza:
Ha csúnya/alacsony vagy, jól tetted. Legalább megkíméled magad a további csalódásoktól.
2016. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Alacsony nem vagyok,csak csúnya
2016. márc. 7. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!