Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan pasikról aki fel adta a pár keresést? Netes pár kereső oldalakról is le töröltem magam. Nagyon gáz ha valaki fel adja?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 19:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak szomorú. A boldogság egyik fajtájáról mondasz le. Rövid és elég gagyi életem során akkor kerültem a boldogság közelébe egyáltalán mikor majdnem szerelmes lettem - de akkor azt hittem az vagyok. És jó érzés volt. De már tudom, hogy elérhetetlen az én koromban ez. A hölgyek pedig nem vágynak ilyesmire. Csak szex, bulizgatás vagy munka és depresszió. Eh.
2016. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nagyobb gáz, hogy nem képes egybeírni az igét az igekötővel, ha az előtte áll.

(a párkereső is egy szó egyébként)

2016. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%

Üdv a klubban sorstárs. Én kb 4 éve adtam fel a társkeresést. Az előtt 15 évig próbálkoztam a nőknél, szinte mindenféle módon amit el tudsz képzelni. Nyilván persze nem hülyeségekre kell gondolni.


Az eredmény pontosan nulla kapcsolat bármiféle nőnemű lénnyel. Mindezt a csodálatos külsőmnek köszönhetem, nagyon ocsmány vagyok és alacsony. Aki ilyen mint én, azt a nők nagyon kivételes esetben megtartják mint kihasználandó "barát" de ez a legtöbb amit adnak. Mondjuk megértem, én sem járnék magammal az az igazság.

2016. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
én is feladtam egyszerűen nem ütöm meg azt amit a nők elvárnak se testileg se anyagilag
2016. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Élőben is próbálkoztál? Vagy csak neten?
2016. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Csak neten!élőben nincs bátorságom hozzá!Meg nem is tudom hogy kéne.
2016. márc. 7. 20:01
 7/31 anonim ***** válasza:
64%

7#

Köszönöm, de én így is megvagyok a bőrömben, nem adtam fel a párkeresést és nem sírok egész nap.

Pillanatnyilag nincs senkim, majd lesz. :)


Szánalmas, hogy itt irigykedtek mindenkire akik nem nyavalyognak egész nap hozzátok hasonlóan.

2016. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem csak, hogyan lehet azt feladni, ez nem egy sport, hogy csinálod de nem megy és inkább befejezed, nap mint nap találkozol emberekkel, megismersz újakat, majd találsz párt egyszer csak.
2016. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Eleg intenzoven rostazzak a kommenteket
2016. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Neten már én sem próbálkozom. Egyszerűen nincs értelme. Élőben párszor próbálkoztam, de valahogy mindig olyat fogtam ki aki foglalt volt :) Persze szerintem csak nem akartak megbántani. Majd dob valamit a gép. Sokat nem tehetünk. Ez egy olyan dolog amire szerintem nincs jó válasz.
2016. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!