Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyek magabiztos, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek magabiztos, ha nincs rá okom?

Figyelt kérdés

Nem tudok ismerkedni, mivel nem vagyok magabiztos, és mint mondjuk, ez alap elvárás a hölgyeknél. Végiggondoltam az életemet, a jó tulajdonságaimat, hogy megalapozzam a magabiztosságomat. Az eredmény katasztrofális volt: nincs bennem semmi szerethető. (vagy legalábbis nem tudok róla).

A közeljövőben felkeresek egy pszichológust is, hátha tud segíteni.

28 éves férfi



2016. márc. 7. 08:38
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Én inkább a futást preferálnám, ha sportolnék. A tömegsportokat nem szeretem.
2016. márc. 10. 09:12
 42/47 A kérdező kommentje:
Az egyedül futásnál nincs az, hogy kritizálják az embert. Nem annyira nem vágyom a közösségre, legyen 1-2 közeli ismerős, oszt jó napot.
2016. márc. 10. 09:22
 43/47 anonim ***** válasza:

Dehogy kell magabiztosnak lenned! A dominans nok imadjak, h bizonytalan vagy! Azon kivul, h kezdemenyezel es odamesz a nohoz, majd o szepen radtapad es nyomul.

Nem kell kulonleges tulajdonsag! Csak erezd jol magad vele beszelgetesnel!

Igy vagy jo, ahogy vagy! A dominans noknel sikered van. Sok ilyen no van. Talad meg. Tanuld meg felismerni oket. Ne valtozz, mert az nem Te vagy. A pszichomokus szerintem nem szukseges.

N

2016. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
a domináns nők nem érdekelnek.
2016. márc. 10. 12:11
 45/47 anonim ***** válasza:
A válogatós mindenit neki!
2016. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Néha én is vagyok ennyiere magam alatt, nekem se volt még soha senkim, de már többször sikerült erőt vennem magamon, erről ugyan kapcsolatom nem lett de legalább néha tudok beszélgetni lányokkal. Én is elkövettem azt a hibát sulis éveim alatt, hogy nem beszéltem lányokkal mert féltem tőlük, aztán egyetemen kis erőt vettem magamon és rájöttem hogy azok is ugyanolyan emberek. Javaslom ezen gondolkozz el. Ja meg ahogy számos ember írta előttem, próbálj meg kis önbizalmat összeszedni. Nem kell hogy legyen mire. Egyébként is, úgy néz ki vannak előnyös tulajdonságaid. 20/F
2016. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Érdekes, eddig nem tudtam róla, hogy vannak nem-hátrányos jellemvonásaim.
2016. máj. 15. 12:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!