Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyek magabiztos, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek magabiztos, ha nincs rá okom?

Figyelt kérdés

Nem tudok ismerkedni, mivel nem vagyok magabiztos, és mint mondjuk, ez alap elvárás a hölgyeknél. Végiggondoltam az életemet, a jó tulajdonságaimat, hogy megalapozzam a magabiztosságomat. Az eredmény katasztrofális volt: nincs bennem semmi szerethető. (vagy legalábbis nem tudok róla).

A közeljövőben felkeresek egy pszichológust is, hátha tud segíteni.

28 éves férfi



2016. márc. 7. 08:38
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Gyere tesó, vendégem vagy egy sörre. :D
2016. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Egy mariska most jobban esne.:D
2016. márc. 7. 17:37
 33/47 anonim ***** válasza:
Miért hiszi azt mindenki, hogy a lányok csak füttyentenek és körülugrálják őket a pasik? Én ugyanígy vagyok, mint te. Se barátaim se párom, ki voltam közösítve a sulis éveim alatt, mégsem érzem magam annyira nagy lúzernek(csak egy kicsit). Ez azért lehet, mert szeretem a munkámat, rengeteget dolgozok és nagyon jól leköt. Ezt tudom javasolni neked is.
2016. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Nyilván túloztam, de el kell ismerni, a lányoknak gyakorlatilag nulla erőfeszítést kell tenniük. Most épp nincs munkám, nemrég járt le a szerződésem, keresgélek valami normálisat.
2016. márc. 7. 20:21
 35/47 anonim ***** válasza:

A lány vagyok akit leszóltál.

Van fogalmad arról, hogy milyen sok szingli lány van? És ők is szenvednek, mert nem veszik észre őket.

Nem akarok neked beszólni, de te csak gyártod a gondokat. Bárki mond valami jót, egyből lehurrogod, hogy te azt nem. Változni akarsz? Akkor tegyél is valamit! Első lépésként olvasd újra a válaszokat és mindegyik legyen POZITÍV MEGERŐSÍTÉS!

Egyszer voltam korizniés volt ott pár nagymenő srác. Meg egy lúzernek tűnő. És ki szólított le? Az esetlen, fura srác. Tök udvarias és normális volt, és ha épp nem vagyok kapcsolatban akkor adok neki egy esélyt. Neki előbb lett barátnője mint a menő fiúknak, csak azért mert bátor. És ha elutasitjak? Előfordul. Sőt, velem is megtörtént. Szar volt, de mentem tovább.

Szóval nincs semmi okod nyafogni, hogy így nincs benned semmi jó meg úgy szar minden.

Van benned egy minimális elszántság, abból legyen nagy akarat. És az egész gondolkodásmódod egy nap alatt nem fog megváltozni ez tény. De ma elkezded akarni és holnap máris jobb napod lesz.

És kedves, udvarias embernek tűnsz. És rendesnek és becsületesnek. Ez így van? Igaz ebből a négyből csak egy is rád? Amennyiben Igen, akkor gratulálok, vannak jó tulajdonságaid.

2016. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Az utolsó így visszaolvasva lehet hogy bunkónak tűnik de csak kedveskedés akart lenni, bocsi, ha nem annak tűnik.
2016. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Nem volt bunkó a hozzászólásod.

Kedves vagyok (mikor olyan a kedvem), udvarias is, (bár nem tudom,érdemes-e). Ez a két tulajdonság talán a barátzónába bejuttat, de a kapcsolathoz ez kevés. Kell hozzá vagányság, jó szöveg, melyekkel nem rendelkezem.

2016. márc. 8. 13:09
 38/47 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust. Borzasztó téves képed van a nőkről.
2016. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
tervbe vettem. Bár nem értem, pár beszélgetés mit segít rajtam? Legfeljebb megkönnyebbülök, hogy kibeszélhettem magamból.
2016. márc. 8. 14:13
 40/47 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, de ajánlok neked valami kemény férfias sportot. Olyat, ahol közösségekhez tudsz csatlakozni.


Hozzánk gyakran jönnek ilyen hipszter anyuci pici fiai, akikre jóformán ránézni is fáj, annyira szerencsétlenek, de a legtöbb gyorsan összeszedi magát, ha egy közösséghez próbál tartozni. Itt nem is a sport az elsődleges, bár annak előnyös tulajdonságai sem mellékesek, hanem az, hogy a közösség neveli, kicsit alakítgatja, megtanulja, hogyan beszéljen másokkal, hogyan küldjön, és hogy felejtse el sürgősen a "nekem ez nem megy" mentalitást. Persze picsoghatsz is életed végéig, de az még senkin nem segített.

2016. márc. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!