Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül élő emberek! Hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül élő emberek! Hogy a legkönnyebb el viselni a magányt ha nem köt le semmi?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy viselem el, hogy tanulok piacképes szakmát amivel 400 ezer nettót fogok keresni, eljárok gyúrni nem mintha látszana rajtam, de ezzel is nyugtatom magam, hogy én mindent megteszek. Olvasok önfejlesztő könyveket, hogy ezzel szintén azt a hamis illúziót keltsem magamban, hogy egyszer majd lesz valakim. De lássuk be, ez mind csak önmagam kábítása. Pont azért, hogy hamis reményeket tápláljak magamba és el tudjam viselni az elkerülhetetlen magányt. Napi 50 csajt lájkolok társkeresőn, reménykedve, hogy valaki visszaír, vagy visszalájkol de reménytelen.

Egyébként minden héten ilyen 2-3 szor mocskosul leiszom magam, ez is egy fontos eszköz még a magány elviselésének folyamatában.

2016. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tanulok, dolgozom, sportolok. Bőven elég. El is visz egy napot.
2016. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tűzz ki célokat magad elé, és próbáld meg elérni őket. Egyfolytában járni fog az agyad, hogy miként tudnád minél előbb megkapni az álmaid.

2 éve vagyok egyedül, de mindig találok valamit, amit meg akarok szerezni, és teszek érte. Persze vannak magányos pillanatok így is, de leköt azért. Menj el sportolni, a mozgás lefáraszt majd, nem lesz időd a magányon gondolkodni. Lassan jön a jó idő,lehet menni bringatúrára.


29F

2016. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem köt le semmi, akkor valószínűleg egy párkapcsolatban is sokszor unatkoznál.
2016. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én 32 éves fejjel nekiálltam gamelni a neten, előtte soha sem, most meg mint a tinik leköti a szabadidőm és gondolkozni se marad energiám. A sorozataimra mér 3 hete nem jutott idő.


Nekem ez bejött :)

2016. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!