Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy viselitek a magányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek a magányt?

Figyelt kérdés

Számomra minden megvan a boldog élethez, barátok, munka, hobbik... Viszont nagyon magányosnak érzem magam, és így közel a 30-hoz, számos párkapcsolati kudarc után, amire évek mentek el, kicsit belefáradtam a társkeresésbe. Persze igyekszem megragadni a lehetőségeket, de rágörcsölni sem szeretnék. Ettől függetlenül hiányzik már valaki, akit szerethetek és viszont szerethet. Ti hogy élitek meg ezt?

F



2016. febr. 16. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hasonlóan, napközben elfoglalom magam, és hétvégente igyekszem programot szervezni a barátaimmal.

Kicsit besokalltam a sok relatív nőtől,elegem lett a társkeresésből. Amikor egyedül vagyok, az nagyon rossz.

De igyekszem nem belesüllyedni ebbe, sokat beszélgetek emberekkel, és igyekszem ismerkedni is.

2016. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem jól nagyon nem jól de ez van ezt kell szeretni! inkább sokat sportolok zenét írok kutyázok elfoglalom magam mással
2016. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A nappalok nálam is úgyahogy eltelnek, estefelé viszont már szintén rámtör az egyedüllét a magány, a hiány.


Viszont nekem a hétvégéim sem jobbak, 30 éves vagyok, és a barátaim akikkel eljártunk még 3-4 évvel ezelőtt azok már nem érnek rá arra a fajta szórakozásra amire anno, mindegyiknek már gyereke van, a legtöbb házas is, de a gyerekek azok amik változtattak az életükön, ezek a baráti találkozások meg már nem vonzanak, odamennek a gyerkeikkel családjukkal én meg egyedül nem fogok ott kullogni.


mindegy megette a fene

2016. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egyedülállóként sem vagyok magányos. Találtam olyan elfoglaltságokat, amik lekötnek, és nem parázok rá arra, hogy éppen nincs társam. Ha eljön az ideje, lesz, jobb egyedül mint egy olyan kapcsolatban, ami csak azért lenne, hogy ne legyek egyedül. Nem lehet mindent siettetni vagy kierőszakolni az élettől.
2016. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Megvagyok. Szerencsére (?) a munkám annyira stresszes, hogy ilyen problémákon, mint magány időm sincs gondolkodni. Pedig nekem még nagyon barátaim sincsenek, akikkel el tudnám ütni a szabadidőmet.


Amúgy hiányzik az életembe valaki, de közben úgy vagyok vele, hogy ha lenne, akkor valszeg fárasztana. Szóval jobb így egyedül.


28/F

2016. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Te atya úristen mi van veletek sracok? Nem soká 31 leszek, de a csajok körében ennyire népszerű ég nem voltam. Szerintem a férfiak aranykora 25-35 eves között van. Minden nap flörtölnek velem a csajok, alig tudok választani. Igen szep a hobbi, meg a munka de csajozni. Pont ebben az aranykorban kell utána mar lehet családot alapítani.
2016. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4: én sem vágyom csak azért valakire, hogy elmondhassam, nem vagyok egyedül. Kis részben ezért sincs senkim. Nekem is van számos hobbim, sportolni is szoktam, barátokkal is ha tehetem, csinálok programokat (ha éppen nem a barátnőjükkel vagy a családjukkal vannak, ami persze érthető, hogy velük foglalkoznak elsősorban), de ez nem tudja pótolni mindazt amit egy szerető társ nyújthat. Az egyedüllétnek is megvannak a maga előnyei, ezt tudom, de az ember társas lény, most pedig olyan érzésem van, hogy csak telnek a hónapok, az évek, a semmiért...
2016. febr. 16. 16:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor valamit rosszul csinálsz. Üdv, a 4. válaszoló, 31 éves nő :-)

Tanuld meg élvezni az életed.

2016. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#6: Az elmúlt fél évben kiábrándítóbbnál kiábrándítóbb csajokkal volt dolgom, vagy túlzottan önbizalom-hiányosakkal (mikor azt sem hiszik el neked, hogy tényleg szeretnél tőlük valamit), vagy éppen mocskosul arrogánsakkal, az ilyenek pedig taszítanak. Pedig semmi extra elvárásom sincs...
2016. febr. 16. 16:58
 10/13 anonim ***** válasza:

magamat is meglepve nagyon jól bírom az egyedülállóságot, de mindig is jól bírtam, mert eddig 1db max 2 hónapos kapcsolat jutott.


Magányos nem vagyok, azért mert nincs párom.

2016. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!