Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Akik 27 évesen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik 27 évesen vagy idősebben egyedül maradtak, hogyan viselitek a magányt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 20:31
 1/10 ASOT ***** válasza:

ez most egy olyan dolog, hogy akik mondjuk 27 évesen mentek szét a párjukkal, pár hónapja, azok vajon találnak még valakit??


noss lehet találni igen, lehet h ezek a lányok hamarosan találnak valakit de lehet h csak 1-2 év múlva...

2012. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem 27 éves koromban lett vége egy 7 éves kapcsolatomnak. Olyan szempontból rossz volt, hogy a 7 év alatt mindenhol voltunk együtt, mindenfélét csináltunk együtt, tehát minden rá emlékeztetett. És igen, az is eszembe jutott, hogy bizony nem vagyok már húszéves, és a legszebb éveimet rá pazaroltam.

Ennek ellenére nagyon élveztem a szingliséget, de tényleg. Ennyi idő után tök szokatlan volt úgy nézni férfiakra, mint potenciális áldozatokra :) Élmény volt, hogy nem kell lelkiismeret-furdalást éreznem, ha mondjuk rámosolygok valakire, ne adj' Isten, még táncolhatok is azzal, aki szimpatikus. Számomra tényleg remek volt az a 3 hónap... :) Mert aztán belépett az életembe Valaki Más, és egyelőre totális happy end van :))

2012. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Először én is élveztem, de én már lassan 2 éve vagyok egyedül...:(
2012. ápr. 16. 22:20
 4/10 ASOT ***** válasza:

én ugyan nem vagyok lány :)

de nekem is lassan 3 hónapja lett vége a kapcsolatomnak...de nem tartom magam idősnek!

vicces is lenne ha 27 évesen idős lennék :)


De talán más ha egy nő 27 és más ha egy pasi 27....

2012. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sokan nem részesítik előnyben a társkeresőket. Anno én azért reggeltem be oda, mert a párom beregisztrált veszekedéseink közepette, és kíváncsi voltam. Azóta szakítottunk (ami egy 7 éves kapcsolat volt), és egy idegen férfi később rámírt, és 3 hete találkozgatunk :) Rengeteg az egyedülálló harmincas. Szóval én ajánlom őket, izgalmas és szórakoztató is egyben. Élni kell az életet!
2012. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
LOL! 3 hét / 3 hónap az nem magány. Nem vagytok tisztában a fogalommal!!!!
2012. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nehezen viselik, a többség depressziós lesz, és pusztítja az élő pasikat, ahol csak éri. Én legalábbis ezt tapasztalom. 38/F http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__28992..
2012. ápr. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26 évesen maradtam magamra és egyelőre marha szarul. Pedig azt hittem, hogy tök jó lesz, ha szétmegyünk majd pasizni, meg bulizni meg élni fogok ezerrel. Ehhez képest minden gondolatomat kitölti a hiánya :(
2012. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ASOT ***** válasza:

ma 16:47!


nem inkább az, hogy félsz??

hogy félsz attól h sokáig egyedül maradsz majd? félsz h vajon mikor találsz majd valakit?

2012. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Összetett kérdés. A szertefoszlott jövőképünk hiányzik, meg az van, hogy kicsit átértékeltem azóta a dolgokat és tök másképp látom a dolgokat. Ha megpróbálom körülírni legalább fejben, hogy milyen lenne az aki nekem jó lenne, akkor kb. Őt írom körül. Fura, mert kettőnk közül én voltam bizonytalan sokáig, hogy jól döntöttem-e mikor őt választottam, ő meg teljesen biztos volt bennem. Mostmeg pont fordítva. Ő rájött, hogy nem én kellek én meg rájöttem mennyit veszítettem ezzel. Meg persze az is nyomorult egy érzés, hogy ennyi idős koromra már szerettem volna gyereket, hát ez most jó pár évet csúszni látszik.
2012. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!