Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mas is van aki lassan inkabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is van aki lassan inkabb a halalt valasztana mint a maganyt?

Figyelt kérdés
Lehet 21 evesen ez mar tulzas de egyszeruen sok lany annyira felszines hogy aki atlagos azt ember szamba sem veszik es igy egyre inkabb ugy erzem csak szenvedes az elet... pedig mit megadnek ha lenne egy lany akit szerethetek de mind hiaba
2015. szept. 12. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

És akkor mi van, ha sok lány felszínes? Sok lány meg nem az. Sok férfi szemét. Sok meg nem az.


Senki nem mondta, hogy a párkeresés egyszerű. De azzal, hogy ennyire negatív vagy, nem fogsz találni egy normális lányt, ugyanis nem túl vonzó az, aki szerint a lányok felszínesek, az élet pedig szenvedés.


Talán rossz helyen ismerkedtél eddig, ha ilyen rosszak a tapasztalataid, válts terepet. És próbáld meg mással is kitölteni az életed, hogy az ne legyen szenvedés számodra. A barátok, a család, egy hobbi, egy hivatás is tehet boldoggá.


Azért mert nincs párod, még nem feltétlen kell magányosnak lenni!

2015. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen,van.Én is így gondoltam sokáig,sőt néha a mai napig eszembe jut.De már van célom,amit el szeretnék érni az életben,és ahhoz nem kellenek a nők,szóval amiatt nem adnám fel a dolgokat...De ha az nem lenne,és nem jövök rá,már lehet nem itt lennék...

24/F

2015. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de most nem a baratokra gondolok magany alatt. de amikor egy lany egy fenykep utan ize..:(
2015. szept. 12. 23:40
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én csak egyet mondok: Nem törvényszerű, hogy a múltad a jövőd is legyen.
2015. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ugyan abba a hibába esel mint a legtöbb férfitársam... piedesztálra emeled a puncit. nem olyan nagy dolog az, ne aggódj. én is 21 éves vagyok, kan, szűz, mégsem sajnáltatom magam. kéne már egy barátnő de igazából nem sokkal lenne jobb az életem, sőt talán még több problémám lenne! előtted még az egész élet, ne aggódj :)
2015. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem errol van szo... ha dugni akarnek eppen lenne kit. de en egy part szeretnek akit tenyleg mellettem van:)
2015. szept. 12. 23:47
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Tudod mi az ami átkozottul vonzó tud lenni a nők szemében? Egy férfi akinek van olyan hobbija (esetleg hivatása) amiben nagyon jó és látszik hogy kemény munkát fektetett bele. Mondjuk hangszeren játszik, verseket ír, fest, sportol stb.

Én a helyedben elmennék küzdő sportolni. Shaolin kungfu, thai box vagy aikido. Mindegy. Valami amit felnőttként is el lehet kezdeni. És dolgoznék rajta, piszkosul. Eljárnék mellé futni, túrázni vagy biciklizni. Célokat tűznék ki, mennyit futok vagy gyalogolok le, növelném a távot, az iramot. És lejárnék edzeni.

Elmondom, mi történne veled. Első körben ez segítene abban, hogy mindig a nőkre és a bánatodra koncentrálj. Segítene éjszaka elaludni, mert a kellemes fáradtság jó álmot ad. Alakulna a testeddel együtt a jellemed is. Amikor először futsz le megállás nélkül 5, majd 8 majd 10 kilométert. Amikor először érzed azt az edzésen hogy ügyesen mozogtál és egyre jobban mennek az ütések és a rúgások. Elkezdenéd elérni a céljaidat és ez büszkévé tenne és növelné az önbizalmadat.

Megtanulnád, hogy a veled szemben álló ellenfél valójában a mestered és az igazi ellenfél te magad vagy. Le tudod győzni magadat? Át tudsz lépni a korlátaidon? Készen állsz arra, hogy minden erődet bedobd azért hogy több jobb, nemesebb legyél?

Menet közben meg ha nem jön be a netes ismerkedés, hanyagold. Járj le futni a sportpályára ott vannak a küzdő edzések, menj túrázni, vegyél részt rendezvényeken. Ne menőzz vele, mit csinálsz. Egy idő után látszani fog rajtad a viselkedéseden, hogy te más vagy, valahogy több....és egy igazi nőt ez kilóméterekről vonzani fog.


De addigra már természetesen nem a nőkért fogod csinálni, hanem önmagadért.

2015. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Soha nem volt senkim 26 évesen, de inkább élek egyedül, mint egy sz@r kapcsolatban!
2015. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat ja a kungu panda meg aranyos is :) de felenk eleg ha valakinek gazdag az apja vagy 17 evesen mar az uj gazdagokhoz hiven Lexusal rohangal vagy epp egy nagy Audival.. mert megerdemlik... ezek persze hiaba rondak vagy tulsolyosak ragadnak rajuk a lanyok
2015. szept. 13. 10:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha te 21 évesen 17 éves kis tini petsákra áhítozol, veled van a baj. Ha csak olyan lányok után futsz akiknek a faterod pénze tetszik, akkor meg komoly baj van veled. Mert rengeteg rendes, komoly lány van, és ha nem veszed őket észre akkor adhatunk itt tanácsot....
2015. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!