Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan küzdjem le a magányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a magányt?

Figyelt kérdés

21N vagyok, ősz óta egyedülálló. Akkor volt egy srác, aki nagyon megfogott (de neki nem kellettem), azóta töredékét sem éreztem senki iránt, pedig nagyon sok randin, ismerkedésen túlvagyok.

Elkezdtem tinderen ismerkedni, de nagyrészt negatív élményeim voltak. Mostanra rosszul vagyok a sablon kérdésektől és felszínes pötyögéstől. Mégis folyton visszateszem az appot, pedig tudom, hogy értelmetlen. Egyszerűen annyira magányosnak érzem magam, hogy nem tudom megállni, mindig újra és újra visszaregisztrálok, váltok néhány sort idegenekkel, aki szimpatikus, azzal találkozom, aztán jön a szokásos csalódás. Vagy nem normális a srác, vagy csak meg akar dugni.

Egyre értéktelenebbnek érzem magam, és nem tudom mihez kezdjek. Folyton azon kattogok, hogy senkinek sem kellenék, nem vagyok elég szép, sem intelligens.

Hogyan lépjek ki ebből az állapotból?


2015. máj. 30. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdj valami más módszerrel ismerkedni :)
2015. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Fizess egy férfi barátodnak, hogy dugjon meg, és játssza el pár hónapig a pasid szerepét. Tudsz jobbat? Csak viccelek amúgy, nehogy már komolyan vedd. Szerintem le kéne szarnod ezt a témát, totál átjön a görcsölésed a kérdésben is. Ezt megérzik, és megriadnak. Aki meg csak dugni akar, annak kb mindegy is, ha nem is vagy szép, csak berakhassa valakinek.

Fókuszálj arra, amiben sikeres tudsz lenni.

2015. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, bennem rengeteg életkedv van és tűz. Kedvedet lelnéd bennem! Nagyon megkapó személyiségem van.

(Ami tény az tény, nem vagyok álszerény...)

Felajánlanám, hogy segítek kilábalni ebből a helyzetedből, de senkinek nem vagyok a lélekdonor.

Voltam már és nem éri meg...

Szívesen rád írnék, de nekem abban mi a jó? Pedig tényleg szívesen segítenék, nagyon jó vagyok női lélek építésből! Rád írnék, de az a baj, hogy én dugni is szeretnék. Nélküle sajnos nekem nem éri meg. Nem írok rád, mert nem szeretnélek kihasználni. De azt sem hagyhatom hogy te kihasználj engem. :(

2015. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.


3# az egyik baratom epp olyan, mint amilyennek leírod magad. Hihetetlenül pozitiv, mar a jelenléte is feltölt, tökéletesen tudja ápolni a lelkem, de meg akar dugni. Ezert nem is találkozom mar vele...

2015. máj. 30. 00:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem az a baj, hogy olyan helyeken ismerkedsz, ahol többnyire olyan emberek fordulnak elő. Ha normális srácot akarsz, akkor arra lehet várnod kell egy kicsit. Normális pasiként én nem kedvelem a tindert, sem a könnyen kapható nőket (bár nem tudom, hogy te milyen vagy :)). Ha te ilyen platformokon keresel partnert, ne csodálkozz hogy szinte csak olyan akad beléd, aki meg akar dugni. Az, hogy senkinek sem kellenél és nem vagy elég szép, az nem igaz, mivel elég sokan meg akarnak dugni, ahogy le is írtad.


Nem ismerlek, ennyiből nem tudom kitalálni milyen vagy. De nem lehet, hogy kihívóan viselkedsz, vagy olyan a megjelenésed?


Én azt látom, hogy manapság a nők, szinte kizárólag azoknak a pasiknak akarnak megfelelni, akik tipikusan meg akarják őket dugni. Az ilyen pasiknak akarnak tetszeni, ezeket akarják elcsábítani. Közben meg állandóan problémáznak, hogy nincsenek rendes pasik. Persze, mert sztem a rendes pasik többnyire nem kedvelik a kihívó nőket, sem azokat akik olyanoknak akarnak megfelelni, akik meg akarják őket dugni. A nők mondanak egy dolgot, és megtesznek egy másik dolgot. A rendes pasik igényeit manapság a nők félresöprik, majd csodálkoznak, hogy miért nem kellenek nekik :)


Én is egyedülálló vagyok, de én pl nem szeretem az ilyen felszínes ismerkedést.


Írtad, hogy összeismerkedsz azzal, aki szimpatikus. Viszont ha első ránézés alapján ismerkedsz, az felszínes ismerkedés lesz. Itt többnyire külső-külső alapján fogtok próbálkozni egymással és hát ne csodálkozz, ha az ilyen tipusú pasik is felszínesek.

Miért nem próbálsz meg inkább személyiség alapján ismerkedni? Utána még mindig eldöntheted, hogy tetszik-e valaki vagy sem

2015. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# 4 szüzességi fogadalmat tettél, vagy mi? lol.
2015. máj. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb mindenki mag akar majd dugni. Csak nem mindegy mikor ugye?

Egyébként neten kívül nincs rá lehetőséged h ismerkedj? Munkahely vagy ha még suliba jársz akkor ott? leírtjaid alapján szórakozóhelyekre nem jársz.

2015. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem fogadtam szüzességét, csupán nem vonzanak szexuálisan a buta Férfiak. Lehet akármilyen jó pasi ha nincs meg a szellemi összhang vagy nem passzol a szexuális kultúránk.


Munkahelyemen akaratlanul is ismerkedem, mivel kereskedelemben dolgozom.

2015. máj. 30. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!