Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy azoknál a 18-20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy azoknál a 18-20 éves lányoknál akiknek iPhonejuk van, kevés esélye van egy átlagos srácnak, ha nem gazdag?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 13:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
Mi ez a hülyeség? Az ájfonnak mi köze a gazdagsághoz? Elárulom, h én gazdag fiú vagyok, a családunk birtokában több ház, nyaraló, lakás van, rengeteget utazgatok(síelések, nyaralások,tengerpart, távoli országok stb.), de mégis a kutya meg nem mondaná rólam, mivel teljesen átlagos ruhákat hordok, bkv-val járok, és egy 6 éves buta telefonom van, simán összejöttem már olyan csajokkal akiknek fogalma sem volt az anyagi helyzetemről. A legtöbb olyan ismerősöm, akinek ájfonja van, valójában csóró, a panel tetején lakó proli, aki jobb híján ezzel a sz@ros kütyüvel akar felvágni, miközben rossz esetben hitelre vette, vagy éhezett és az utolsó vasát is erre költötte.
2016. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy komolyan kérdező, te voltál már valaha városban? Mondjuk valamilyen egyetemi városban ( Pécs, Debrecen, Szeged ), nem is a fővárosra gondolok. Minden 3. embernek iPhone-ja van és gondolom nem mindenki gazdag.

Amúgy meg mi köze az anyagiaknak az ismerkedésnél? Nem a középkorban élünk...

2016. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Semmi köze az iphone-nak a gazdagsághoz. A kérdező szerintem azt gondolta, hogy ha már iphone-ja van egy lánynak, függetlenül az anyagi helyzetétől, akkor próbálja azt mutatni a külvilág felé, hogy gazdag (még akkor is, ha nem az), ebből következik az, hogy pénzesebb pasit szeretne, akit szintén lehet mutatni a külvilágnak. Tehát a kérdés így lenne értelmes: "igaz, hogy a felszínes, extrovertált lányoknál kevés esélye van egy átlagos srácnak, ha nem gazdag?"

Erre a válaszom egy határozott igen.

2016. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gyárban melózok raktárban targoncásként, havi 180 at keresek, barátnőmnek megtehettem, hogy vettem egy iphone-t, akkor most gazdag vagyok? Jó tudni...
2016. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha elcsened a telefonját, akkor biztosan kommunikálni fog veled....a többi csak rajtad múlik!!! :)
2016. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagy százalékban ez igaz
2016. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok (felszínesre gondolok, aki csak azért veszi, hogy bizonyitson bárkinek is,hogy milyen "stílusos"), azok azt gondolják, ha telefonból ilyet választanak, akkor az élet más területén miért ne a "csúcskategóriát" választanák. Ez tény.
2016. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az IPhone-nál csak a márkát veszed meg, a Nokia telefonom körberöhögi a legújabb Iphone-t is multimádiás tudásában. :D De hagyjuk, ezek nem kéne, hogy számítsanak, viszont sok Iphone-os elég gyökér, akiket ismerek. Sznobok.
2016. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!