Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a komoly kapcsolatra vágyó nők kerülik a szórakozóhelyeket, bulikat? (F)

Figyelt kérdés
Azok a nők akik komoly kapcsolatot keresnek, komolyan csak ilyen nyugisabb helyekre járnak el, mint pl színház, mozi stb...? Nekem nagyon így jön le. Nem járok szórakozni én sem, de így nehéz ismerkedni.

2016. márc. 3. 12:32
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:

A legtöbb nő nem azért jár szórakozni vagy akárhová, hogy ott összeszedjen valakit, hanem hogy ne otthon unatkozzon egész nap szóval ennyi erővel egy komoly kapcsolatra vágyó is simán mehet bulizni, ha olyan kedve van. Mintha egy nő csak azzal az indokkal járhatna el akárhová, hogy ő ismerkedni akar lol... Nekem egyébként szórakozóhelyi ismertségből lett komoly kapcsolatom, szóval sehogy sem jó az elgondolás.

Teljesen személyiségfüggő, hogy ki hova jár el szórakozni. Nyilván aki könnyű szexet keres magának, az inkább megy buliba, mint Munkácsyt nézegetni, de ettől függetlenül bárki más is mehet bulizni anélkül, hogy a szórakozáson kívül különösebb célja lenne vele.

2016. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szórakozóhely mint benne is van a nevében,legtöbben kikapcsolódni,szórakozni járnak.


Én discoba sose pasizni megyek,hanem szórakozni,jól érezni magam a barátaimmal. Komoly kapcsolatot keresek,pont ezért nem ismerkedek ilyen helyen! Hanem le pattintok minden pasit!!!


Moziba ritkán járok,színházba egyáltalán nem :D

2016. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ja 23/L
2016. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!