Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a komoly kapcsolatra vágyó nők kerülik a szórakozóhelyeket, bulikat? (F)

Figyelt kérdés
Azok a nők akik komoly kapcsolatot keresnek, komolyan csak ilyen nyugisabb helyekre járnak el, mint pl színház, mozi stb...? Nekem nagyon így jön le. Nem járok szórakozni én sem, de így nehéz ismerkedni.

2016. márc. 3. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez hatérozza meg.
2016. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ugyan engem jelenleg nem érint ez a dolog, de attól még, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, még eljárok szórakozni.

Szóval ez hülyeség.

2016. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért zárná ki a bulizás a komoly kapcsolat igényét? Nem mindenki azért megy el szórakozóhelyre, hogy megdugassa vagy kéresse magát, hanem például hogy jól érezze magát és szórakozzon.
2016. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is komoly kapcsolatot szeretnék és mindig is azt preferáltam. De ettől függetlenül eljárok szórakozni, ha úgy adódik. De moziba, színházba is szívesen járok.


Szerintem ez nem mindenkinél van így!

Mondjuk van olyan barátnőm is, aki nem jár el szórakozni, mert szerinte ott úgyis csak egy éjszakás kalandok köttetnek. De ez hülyeség...

2016. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit igen.
2016. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Prolidiszkóban nem nagy az esélye komoly kapcsolatoknak. Viszont egyéjszakás gyökérből sok van. Tájszon meg ilyen cigánynépség. Tuning autós gyökerek, mobil DJ-k stb.
2016. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz. Inkább úgy mondom, hogy az életben nagyon %-kal vannak komoly kapcsolatot kereső nők, mint a szórakozóhelyeken.

A legnagyobb baj a szórakozóhelyekkel, hogy ugye sokkal több férfi van, a nők válogathatnak, és ugye azt fogják kiválasztani aki a leghelyesebb és legjobb a teste és legmagabiztosabb. De ezek a férfiak többnyire egy éjszakás kalandokat keresnek. A normálisabb férfiak akik nem annyira macsók, viszont komoly kapcsolatot keresnek, azt pedig telibe szarják a nők egy péntek/szombat esti "buli"-ban. Így marad ez a sztereotípia, hogy ott nem keres senki komoly kapcsolatot, hát persze, hogy úgy tűnik, hogy nem, ha még a normális lányok is a helyes, bunkó macsóval mennek el.

2016. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, inkább attól függ, van-e kivel elmenni ilyen helyekre vagy nincs. Én is csak akkor megyek olyan helyre, ahol éjszakába nyúlik a szórakozás, ha nem egyedül kell hazamennem utána. Mivel ritkán adódik így társaság, így nem járok gyakran.
2016. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit tényleg kerülik. Aki komoly kapcsolatra vágyik Bem a diszkóba megy isnerkedni.
2016. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sokan szórakozni mennek oda, kikapcsolódni, más meg máshová megy. De ugyanúgy lehet színházban is rib**ancokat találni és discocban is.

Nem ez fogja meghatározni.

2016. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!