Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is izgalmas, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is izgalmas, ha valaki sejtelmes, és nem mindig fogalmaz egyértelműen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 22:35
1 2
 11/17 Költőnő? ***** válasza:
Sztem ez egy idő után gáz. Mondjuk nekem alapból is.
2016. febr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
attól függ, hogyan és mennyit csinálja.
2016. febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Attól függ..

Egyrészt kiérződik, ha valakinél ez nem jön magától és gondolkodik rajta. Az egész nagyon erőltetett lesz.

Másrészt, halál idegesítő, ha valaki folyton ezt csinálja. Ennek is megvan a maga helye és ideje.


Hogy honnan lehet tudni, hogy mikor érdemes ezt használni?! Őszintén? Olvasni kell!

Viccen kívül. Az olvasottság nagyon fontos és aki sokat olvas az rengeteg kifejezéssel, helyzettel találja magát szemben és a későbbiekben jönni fognak maguktól ezek a dolgok.


Én is szoktam ezt csinálni egyébként, akkor amikor a munkatársammal flörtölök. Na persze nem folyton, csak néha, amikor a helyzet hozza. Az meg szintén fontos, hogy a másik vevő legyen rá, különben az egész értelmét veszti és csak nevetségessé tesz.

2016. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
No. Csak semmi ködösítés. Nekem arról mindig az jut eszembe, hogy az illető bizonytalan és fogalma sincs, mit akar. Pasiból meg mentsem meg ilyentől az ég, ha már eddig nem sikerült teljesen. :)
2016. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...Szerintem a "sejtelmes" ember nemhogy nem izgalmas, inkább egyenesen taszító...De persze ez csak az én meglátásom...Számomra mindig a NYÍLT-EGYENES BESZÉD az "izgató", nem pedig a "sejtelmesség"...
2016. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Kamuztok itt páran...


Az “egyenes“ férfire simán rámondják, hogy unalmas... De az se jó ha kissé titokzatos, kicsit sejtelmes...


Bazze, akkor mi a jó, most?

2016. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kerülgetni mint macska a forró kását,az olyan mint a beleélni, de soha meg nem tenni.
2016. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!