Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is izgalmas, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is izgalmas, ha valaki sejtelmes, és nem mindig fogalmaz egyértelműen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
A szavak tengerében elveszni nem az a folyam, melybe horgom kivetem.
2016. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ez tetszik kedves első :)
2016. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen csaj ismerősöm, időközönként rám szokott írni. Kb. két mondat után abbamarad ez, mert állandóan úgy fogalmaz, hogy nekem kelljen rákérdezni a dolgokra, tudom hogy mit akar mondani, csak azt nem értem mi a szarért jó ez neki, fel szoktam baszni az agyamat mindig.
2016. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
igen, és én élek is vele :)
2016. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sajnos/szerencsére én is ilyen vagyok, mint mondják. Csak nálam nem tudatos, hanem valószínűleg tudattalan önvédelmi mechanizmus.
2016. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egy idő után k#rva idegesítő. Legalábbis én egészen biztosan megunnám a szóvirágokat, a rébuszokat. Nem egy keresztrejtvény tetszett meg, hanem egy nő.
2016. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt utálom, ha valaki mismásol, meg sumákol.
2016. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Blade Bone ***** válasza:
Nem szeretem az ilyesmit..
2016. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Kifejezetten utálom az ilyen mismásoló pasikat, ez nem póker, legyél egyenes.
2016. febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Egy itteni szép lánynak:


Egy didergő téli hajnalon megjelentél ablakomnál, ujjaiddal rásimítottad a bűvös szót a zúzmarától deres üvegre, forró leheleteddel láthatóvá tetted a láthatatlant. Nem csak sejtettem, már láttam is, ahogy érzel. ;)


By me :D

2016. febr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!