Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha nem nem vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha nem nem vagyok egy izgalmas személyiségű lány, akkor sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Nem igazán vannak hobbijaim, filmeket nézek, internetezek. Nem járok discoba, nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt. Tehát nincs olyan dolog, amiért érdekes lennék a fiúknak. Amikor szakítottak velem a fiúk, akikkel jártam akkor sem mondták a valódi indokot. Tehát gondolom velem lehet a baj.
2015. júl. 5. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
nem biztos, sokmindenen múlik:)
2015. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Jajj babám, nálunk férfiaknál ilyen apróságok nem okoznak gondot. Ilyen apróságon a nők problémáznak maximum, hogy unalmas a pasijuk.


Nem mondom azt h nincs veled gond, mert lehet h akad, de kifejezetten nem emiatt nem választ téged senki és hagynak ott. akkor ott van más is, vagy csak melléfogtál.

2015. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

2-es.

Nálad a pont. Én is állítólag unalmas voltam s ezért dobtak! :'D

Nők...

2015. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincs velem semmi különös, nem szoktam veszekedni, sőt én találtam ki programokat pl. séta, fagyizás, igaz a szexbe nem megyek bele egyből, de szerintem ezek ellenére unalmas vagyok. De amúgy még egy fiúval se feküdtem le és már 24 éves vagyok, ez is gáz tudom.
2015. júl. 5. 17:11
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Én ezeket nem látom gondnak egyik másik még pozitív is az én szememben :)


Olyat keress aki hasonló hozzád.

2015. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz az sem, nem tudom miért hiszed gáznak.
2015. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag kiszolgáltam a pasit,mikor nálam volt,a kedvében jártam,tök jól érzetük magunkat együtt,sokat nevettünk...aztán egyik napról a másikra mégis félretett.Van,hogy rosszul választasz.
2015. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Írj ha gondolod. Aztán ki tudja! :)
2015. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

az unalmas sosem jó! hiába írják,ez nem igaz.

nekem sokszor unalmas minden,még az izgalmasabb dolgok is.Ezért hogy élet kedvem is legyen egy lány mellet nem árt ha produkál valamit.


de pl attól senki nem lesz izgalmasabb hogy dohányzik,ez hogy jön ide,vagy csak én nem értem?


az alkohol még más,az egy élet stílus is :D

2015. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lányok merre bujkálnak?:D
2015. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!